saxo VTS 1.6 16V

saxo VTS 1.6 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo ovo imam, nemam vremena kvalifikacija ni treninga :icon_biggrin:

2lt015.jpg
 
Član
Start je napisao(la):
Ohohoho,svaka cast,nema zime...;)
Ja na svoje djubre planiram narezati ove ljetne gume tj,napraviti zimske i dosta :D
Nego pajdo koje si ulje stavljao u mjenjac i kako se ponasa,zanima me jer dosta ljudi prica da zna zajebavat poslje izmjene ! ??:icon_rolleyes:

nisam siguran za ulje koje je provjerim pa ti javim,a sto bi te zajebavalo nevidim razlog,jedino ako su floriol sipali pa zato :lol::lol:
 
Član
TDi Power je napisao(la):
E jebo li te onaj laser :lol:

auuuu teske rijeci padose :p

asmir sa je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
asmir sa je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
ma samo ga pun drzi , guzva 4 sata saxija pun ide :cool:

nema ga vise pod rucnom na pofalicima :lol::123:

hahaha,ma ti si jedan od rijetkih ludjaka :icon_confused:

gledam ti ona vremena i stvarno letis,pa nemogu da vjerujem da si predao trku nakon mog okretanja :lol::123:
saxo je najbrzi u gradu :123:
dobra vremena al sad ce ja mislim da budu bolja aBd,a brate i tenk bi nakon onog okretanja odustao :D :D:lol::lol:
 
Član
eh da se i ja malo pohvalim na ostvarenom vremenu na race-u.novo vrijeme auta je 14.580 i ja prezadovoljan s tim da mi je mjenjac pukao nakon druge test voznje posle toga :icon_sad:,al uspio sam isti dan da popravim i nedelju opet nastavim,s tim da sam vozio bez slikova i forsiranja jer nisam stigao nosac da zamjenim,najbolje vrijeme auta u nedelju je 15.4XX s reakcijom 15.7XX,prijavljena i vozena klasa 16,i nazalost ispao od goge astra gsi,moje vrijeme 16.019 a njegovo 16.013 :lol::lol:...a evo i koja slikica

2q0irtd.jpg
2qntk0j.jpg
2mfygw4.jpg
2j1wimf.jpg
2qxx9cl.jpg
2egejih.jpg


toliko za sada ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top