Savjeti i iskustva BMW E39 Slike

Savjeti i iskustva BMW E39 Slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

A onaj ko zna i kupuje auto provjerit ce mu kilometrazu jbg...ti bi to prvi provjerio siguran sam...a i budimo realni, jest da je to bmw, al opet i 300k je malo previse...pregazio je taj motor dosta i trebas mu dobro mehaniku provjerit..odredjenim stvarima polako istice rok trajanja na odredjenim kilometrima...znaci zavirit svugdje i provjerit sve zivo...mnogi ce reci ebes 300k nije to nista za njega ali i oni sami znaju da samo preskoce takve oglase jer nikad ne znas koliko ces ustvari vozat to auto i koliko tesko ce ga biti zamjeniti...ja ga nebi uzeo ali to sam samo ja :)
 
Član
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

Ostaje na back up chipu u ECU koji je read only i kako znam ne moze biti resetiran nego samo unisten sto nije pametno uopste...znaci svaki servis sa dobrom dijagnostikom bi trebao moci iscitati stvarnu kilometrazu vozila...
 
Član
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

nemoj se osvrtati previše na kilometražu ako je auto održavano, 290000 je za njega ništa ,može on još toliko najmanje, ja sam vozio bimera e34 525i i imo je 400+ kad sam ga prodo i danas dan ga lik vozi bez problema , ko lampa
 
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

Neka je sa srecom:cool:, a sto se tice kilometraze, ako je auto redovno odrzavan to nije nista, moze se jos par stotina hiljada vozati. Bolje je uvijek uzeti auto dobro ocuvan i servisiran sa vise kilometara, nego neko sumnjivo, sa servisnom knjizicom u jednom servisu sve kao radjeno, ovjereno ostim pecatom, a auto klimav razdrndan, izhaban i sta ja znam sta ne, a lafo presao 125000...
 
Početnik
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

jel auto od Nine iz Sluzbenog lista ?

sretno sa kupovinom
 
Član
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

Fino, nije ti to losa zamjena nikako, posebno sto si sa E36 dosao na to, auto mnogo noviji u svakom pogledu :icon_biggrin:

Eto muha ti ima za kilometrazu, ako ti bude trebao neko drugi javi, pa ti ja posaljem broj ovog lika - isto je sa foruma :D
 
Super Moderator
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

2.5 je fin motoric, fino radi, ima snage, izdrzljiv je ja mislim dovoljno, i stvarno malo trosi ;)
 
Početnik
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

veceras sam pregledao auto i auto je ko nov stvarno , vidi se kad ga je vozio jedan covjek i kad je odrzavano . Od gresaka na racunaru je imas samo problem sa alarmnim uredjajem jer je neko pokusavao da upari kljuceve nestrucno..

na autu sve radi , ABS, ACS, airbag modul je sasvim ispravan, motor radi ko set, fino vuce iako je lamela losa. ovjes ne lupa

mislim da uz vrlo malo ulaganja i zamjene potrosnih djelova , ulje, filteri, kocnice, set kvacila 100 000km bez ikakvih problema jos ovaj auto ide...

a ipak je to 2.5 6 cilindricni motor... vecina dizela koji jos imaju i turbo je ovde sa tom kilometrazom uvezea u BiH...

cak ja razmisljam da ga uzmem sebi za everyday car ....
 
Član
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

Hehe sve si vidjeo,drago mi je da neko strucan je ovo potvrdio;)
Hehe kupi ga pa da se nagradim kakvim 1.8T:icon_smile:
 
Član
RE: Iskustva ili savjeti BMW E39

Nek je sa srecom :) Ma BMW se razradi tek na 250.000 km :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top