savjet

savjet

Član
Pozdrav svima,u velikoj sam dilemi dali da prodam forda,ili ipak da radim neki mali projekat,nesto originalno i unikatno. kupio sam ga prije 4 godine,a otprilike 2,5 godine sam ga vozio bez nekih problema,nisam imao vecih kvarova al onda mi ode motor,popravim to pa ode mjenjac,pa rijesim i to pa ga razbijem (nisam kriv :D ) ,ubacio bixenon,i jos tih nekih sitnica,uglavnom super stanje. eh prosle godine u 4 mjesecu odem iz bosne i ostavim ga tati da koristi. 8 mjeseci nisam dolazio,a kad sam dosao imao sam sta vidjeti,stroj u katastrofalnom stanju,kvacilo gotovo,razbijen branik,far i blatobran,gume poderane,xenoni izvadjeni,i sve to ponovo dotjeram,kupim gume nove,ulozio puno para i jos vise truda,kupio dodatno remus,mp3 sony. sinoc krenuo sa posla kuci i pukne diferencijal u mjenjacu,probije deklo,katastrofa,sad i to moram u ovih par dana da napravim abd. e sad dal da nastavim kako sam poceo,pa da ga raspakujem,pa da pocnem taj neki projekat,ili da ga prodam nemogu nikako da odlucim,zato pomagajte.. :)
 
Član
Radi projekt ;) moj savjet :D sta god i da ga prodas opet haj trazi sta i u kakvom ces stanju naci i sta ces naci, ovako bar znas na cemu si :)
 
Član
najveci problem je sto sam ja puno i ulozio u njega,pa sad nemam nikakvog racuna da ga prodam,a malo mi je i ohladio zbog svega,fkt nrmogu da budem pametan sta sa njim dalje
 

OmO

Član
Ako se sve to izdesavalo da je moj ja bih ga prodao, jer sto se kaze nije nafaka auto :D
 
Član
mnga7su41
focus 2.jpg
 
Član
trebam da nadjem negdje nekog RS-a u dijelovima,da slozim sebi sve,ako odlucim da ga radim tako ce i biti sigurno
 
Član
Ne mora uzimati rs-a, imas body kit po jako smijesnim cijenama, od prednjih branika, zadnjih, pragova, felge, bar toga imas u UK na bacanje a cijene su smijesne ;)
 
Top