savjet za boju auta ?

savjet za boju auta ?

BHT Ovisnik
Pozdrav,naime priblizilo se vrijeme za lakiranje auta jer ocekujem da mi legne neka lova pa odmah ide lakiranje, u velikoj sam nedoumici oko lakiranja, zapeo sam za neku nijansu sive boje,tocnije miš sive-antracit, uglavnom zelim da je JEDNOSTAVNA za održavati,ne zelim crnu boju i ostale, prosli je bio crn,bmw mi je crn, extra lezi,ali samo taj dan kada ga operem dok sam sivom pre pre zadovoljan,pa ako mozete mi pomoci oko izbora boje za mog volva karavana,na ovo sam se orjentirao:

2tqkk2lsigidsafwrw6.jpg


r1300zzjfml0rxi3ruu3.jpg


uy4bebvv97yn0nkyyi2x.jpg


d9xmf7zghofkdmuz9jc.jpg


02s-1024x682.jpg


l3n22db6xksdmbk336.jpg


j5lawb45jzovc65go6i.jpg


kdek56vyhkv18t4zqzhp.jpg


erxjm38ajq9o54nu77os.jpg


5j85dkosqh25cn0ov0mk.jpg


ova na bmw coupeu mi se isto drama sviđa,al nemam predstave kako bi lezala na karavanu:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
plava,crvena,crna i sve ostale pizdarije ne dolaze u obzir,samo nijansa sive boje jer mi je pun qrac odrzavanja:icon_smile:

i ja pucam od pocetka na prvu, samo se mislim dal svijetliju nijansu, valjda je dobra za odrzavati kao i svijetlija ?:icon_smile:
@ivice jedino tvoje znam ove boje, svi opet furaju neke upecatljive boje
 
BHT Ovisnik
nije losa,al mi je skrob obicna nekako,neznam da li mi lakirer po slici moze smutiti, evo i video od tog volva,zapeo sam najvise na nju,al kako saznati kod :/

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pKwshVmPvaE[/video]
 
Top