Savjet-profil gume

Savjet-profil gume

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz drustvo...zanima me ovako imam ljetne gume na alu felgama sa profilom 205/50 R16 i te gume su potrosene, pa sam trazio nove ali ne mogu naci nigdje sa tim profilom nego su vecinom 205/55 R16 i nisam siguran da li mi odgovaraju te i dali da uzmem te gume hoce li pasati na ove felge a one su 6Jx16 ET49, pa bih molio za savjet malo strucnije...hvala
 
Član
tu je razlika samo u visini, ja sam poprilicno siguran da ce ti to pasati
nisam ni ja mogao naci 195/45 r15 pa sam stavio 50, isto 6j
 
Član
ArminM je napisao(la):
tu je razlika samo u visini, ja sam poprilicno siguran da ce ti to pasati
nisam ni ja mogao naci 195/45 r15 pa sam stavio 50, isto 6j
aham hvala ti, ajd ima li neko ko je 100% siguran da idem po njih dok nisu otisle :icon_biggrin:



Dejan 16v je napisao(la):
Stavi 205/45 r16!
nisam ni obracao paznju na te znaci odgovarale bi i one moram provjeriti imal njih da ih stavim bolje su nego 205/50...
 
Član
45ice su ti skuplje nego 55ice,a nece ti biti ko balon na 16skama,pogledaj kako kod mene izgleda u mojoj garazi,takve su mi zimske gume
 
Član
205/55/16 je ipak jedna od najcescis dimenzija kod nas... ima ih na svakom cosku... najbolja ponuda...

205/45/16 , daleko rjede, polovne tesko naci i sto ima sa kojim mm sare...a nove su od 120tak km nankang, barum bravuris 2 oko 140km, uniroyal rainsport 2 oko 220, sava isto oko 200, bridgestone, conti, oko 250, michelin pilot i onaj dunlop sport skoro 350tak...
 
Član
evo uzeo sam michelin pilot sport odlicne su u voznji, 205/55 su i puno je udobnije po rupama i neravnini od onih 50 jest da je malo se izgubilo na izgledu ali nije bitno lijepo je i ovako mala razlika...a zvao sam volan i za ovu michelin primacy je cijena 350 po komadu a bridgestone 270...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top