Savjet oko gewindi

Savjet oko gewindi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi potrebna mi je pomoć... Imam priliku povoljno uzeti gewinde koje su bile na mk3 i mislio sam da mi odgovaraju i da moram samo promijeniti prednje ležajeve... Međutim lik mi danas kaže da mi zadnje odgovaraju ali prednje ne... Kaže da ne mogu na optici dobiti odgovarajući nagib točka.... Ono što me muči jeste to što mi taj lik ne djeluje baš kao neko stručan pa mi je potrebna vaša pomoć jer ima vas sigurno koji to znate.... Unaprijed hvala...
 
Član
prodavao je ovdje neko na forumu isto za polo 6n i isto je rekao da bi mozda godile za golf mk3 pa sam ja mislio sebi uzeti, al nisam nigdje nasao podatak da je to tako

nego daj link ili kontakt tog nekog, za slucaj da se ti predomislis :D
 
Član
Ja sam nalazio na ebay-u da ljudi prodaju gewinde za mk2,mk3,polo,ibiza i jos neke al bi ipak volio da mi neko strucan odgovori da li cu imat problema sa nagibom tocka.

Ako meni ne budu odgovarala kavaz tvoje su nesikiraj se ;);)
 
Član
negdje sam i ja procitao da odgovara, al ubi me ako znam
ako nije guster pisao u nekoj od tema
 
Član
ArminM je napisao(la):
negdje sam i ja procitao da odgovara, al ubi me ako znam
ako nije guster pisao u nekoj od tema

To mene druze i zeza sto sam ja citao na puno mjesta da moze a ovaj me lik zeza,znam kad je cruel prodavao svoje guster je pisao da odgovaraju i na mk3..
 
Član
Evo ti sa vwcroatiaclub isto za gewinde za polo

"Ja ih vozio na Polu 6N benzincu, mada pašu i na G3 te Polo Clasic, samo se promijeni gornji lager koji je kod Pola manji ( šalica federa koja je sa njima odgovara i za Polo i za G3 )"
http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=54753
 
Član
kavaz je napisao(la):
Evo ti sa vwcroatiaclub isto za gewinde za polo

"Ja ih vozio na Polu 6N benzincu, mada pašu i na G3 te Polo Clasic, samo se promijeni gornji lager koji je kod Pola manji ( šalica federa koja je sa njima odgovara i za Polo i za G3 )"
http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=54753

To drug imaš kafu....
 
Član
no, it means - adjustable coilover. Podesavanje visine auta, eventualno tvrdoce amortizera, nagiba kotaca itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top