SAVJET..!!!?? mk4 kilometraza..??

SAVJET..!!!?? mk4 kilometraza..??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@rchy je napisao(la):
Moj brat vozi golf 4 1.9 tdi 1999god koji gazi 430 000 km bez mijenjanja turbine i kvacila, doduse po austrijskim putevima, ali ni vi ne zaostajete po tom pitanju. samo dobro provjeri auto prije kupovine.sretno

malo si pretjerao sa tim kvacilom,ali to tebi na obraz neka ide:)
sto se tice turbine,mozes je unistiti za 50 hiljada,a moze raditi i 500.
sigurno je to da ce na tom motoru ne znam kako da ga vozis izmedju 300i400hiljada otici bosch pumpa,odnosno,mozda nece otici elektronika ali ce procuriti nafta iz nje,ali reparacija nije skupa,150-200KM.Dizne bi se trebale promijeniti,ali to kod nas ljudi ne praktikuju dok ne stane:)
 

MTR

Član
malo je to kilometara za to godiste , do 2005 je trebao toliko nabrat , a gdje je ostalo
 
Član
nije malo..ja u 6 godina imam skoro 80tkm..nejdem stalno za Minhen i natrag :D

pogledaj oba..makar ovaj "stariji" sa manje km od starijeg čovjeka sa 20kkm manje..djeluje mi kao No.1..iz ovih par postova.
Btw. moj otac je prodal prije 2god. 98" 1.9 66kw alh motor sa 230kkm..i novi vlasnik se i dalje vozi.
Dobro pregledaj oba..plati pregled ako treba u servisu..neka ga dignu da znaš na čemu si..i šta te eventualno čeka :D
 
Član
meni je isto vise legao ovaj 2000godiste..
bs zato sto je dugo kod covjeka i sto se vidi da ga je pazio..
evo ovdje oglas pa sami vidite o kojemu se autu radi

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-iv-1.9-tdi-full-oprema-oglas-6041495

znaci taj auto sam vozio,pregledao ga,zavlacio se svuda..
tu pise 239tk ali je sada na 250tk
meni isgleda sasvim solidno za auto star 12 godina
 
Član
Nooryavk je napisao(la):
meni je isto vise legao ovaj 2000godiste..
bs zato sto je dugo kod covjeka i sto se vidi da ga je pazio..
evo ovdje oglas pa sami vidite o kojemu se autu radi

http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-iv-1.9-tdi-full-oprema-oglas-6041495

znaci taj auto sam vozio,pregledao ga,zavlacio se svuda..
tu pise 239tk ali je sada na 250tk
meni isgleda sasvim solidno za auto star 12 godina





Sve sto se vidi na linku je da je dobro usminkan i uslikan. :icon_smile:
 
Član
autu je takav i uzivo.. ima par mana i tockica.. ali sve u svemu izgleda odlicno za auto to godiste..
 
Član
kornjas je napisao(la):
Otkud starijem čovjeku ovakve stopke ? :lol: šala
potpisujem mozda je cuner neki ocel biti ko ona reklama za golfa 3-ku sa onom bakicom:lol: moj savjet s obzirom da ne trazis neke performanse uzmi nesto novije 2005-06 godiste u tom cjenovnom rangu neka druga marka npr audi i pezo alfa fiat itd:cool:
 
Član
hehehehe... nadam se da nece biti kao onaj sto bakica voza.. :icon_smile:

samo njemac dolazi u dvoriste.. talijani,francuzi i ta sranja nikako..
stari mi ima renoa pa znam kakvo je to smece..

vjerovatno je neko stavio stopke dok je auto bio u njemackoj.. jer je u hrv dosao 2006 ili 2007 godine..
 
Član
bolje ti je trazi audija a3 svaki je bolji od golfa 4,bolje ti je uzeti audija 97 nego golfa 2000-2001,jer golf nema opreme nikakve skoro i udobnost u voznji naspram audija je nula.:cool:
 
Član
razmisljao sam o audiu a3..ali u tome cjenovnom rangu znaci so 5000eura nema ni jednoga sa 5 vrata.. tako da je to odma odpalo..
 

187

Član
GOLF TZ je napisao(la):
nema dizela ispod 200 000... jedino da ga je neka zena po gradu vozikala... pregulio je moj golf blizu 300 000... PD motor, nikad nikakav kvar, samo redovan servis u ovlastenom... tetak je vozio golfa sa 490 xxx ... vjeruj da su to nepoderivi motori...;)

u svakom slucaju je bolje kupiti taj nego ova govna iz izvoza... lafo 120k iz njemacke... cvrke su u njemackoj pregulile stotine hiljada...

tamo se ta auta iz fabrike prodaju sa tolikom kilometrazom :lol::lol:
 
Član
tictac je napisao(la):
bolje ti je trazi audija a3 svaki je bolji od golfa 4,bolje ti je uzeti audija 97 nego golfa 2000-2001,jer golf nema opreme nikakve skoro i udobnost u voznji naspram audija je nula.:cool:

Objasni malo ovo što se opreme tiče, šta to golf 4 nema i ne može imati u odnosu na audija 3? niđe veze:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top