Savjet - Kupovina auta do 6500KM

Savjet - Kupovina auta do 6500KM

Super Moderator
fin audi, lijepa oprema, unutrasnjost mu je lijepa, dobre felge. jedino sto mi se ne svidja sto nije 130 KS i 6 brzina :) ostalo izgleda super
 
zilla, pa još nisi kupio!? Ti se izgleda bojiš svoje sjenke! :D
Nego vako, audi ko audi je super, al kad već kupuješ de kupi sa četvera vrata (u protivnom ćeš se kajat itekako).
 
Član
Ma nisam kupio još uvijek jer lagano povećavam budžet... Tamo nekad do maja imat ću 9 milja pa se onda mogu gledat i malo novija auta...

A ovaj a3 mi djeluje dosta dobro očuvan, čak mislim da mu je ono stvarna kilometraža gledajući očuvanost unutrašnjosti... Jedino mi se ne sviđa ova boja unutra i što nije s 4 vrata... Vidjet ću u subotu da odletim do kiseljaka da ga probam pa ako mi se baš bude svidio možda i pazarimo :)
 
Član
Ma najvjerovatnije da ću dobit priliku da otkupim fabiu u firmi u kojoj radim ispod cijene... fabia combi elegance, 2010 godina, 77 kw, prešla oko 110 000 km... Po mojoj procjeni auto bi mogao dobit za nekih 8-9000KM jer od onog što asa procijeni firma mi skida 20% od te cifre... odma bi auto prodao i za te pare uzeo nešto što mi se sviđa :)
 
Top