Savjet iskusnih HITNO!!!

Savjet iskusnih HITNO!!!

Član
Postovani

Interesuje me misljenje, savjet ili iskustvo nekoga ko zna kakav je dizelski motor BMW 2.5D 163ks u BMW-u serie5 e39 sa 230.000km i opcenito ima li kakvih kvarova mana itd
Treba da se pocastim jednim finim BMW-om, ako ga uzmem bicete zadovoljni kada ga vidite ;)
 
BHT Ovisnik
ne bih da sapamam,konkretno neznam,al sjecam se dok sam ja trazio e39 diesela govorili su da taj motor nije najbolji izbor, da ima mana, stvarno neznam sta je spominjano,al kazu da je mnogo bolji 530d i 520d... i da, ne mislim na onaj 525tds, netko iskusniji ce reci
 
Član
Ja još nisam čuo da se neko žali na taj motor , posebno ako je stvarna kilometraža u pitanju , jer taj motor je suštinski dosta sličan 3.0 motoru (M57) koji je odličan.
 
Član
Ono što ja znam o BMW-u je da je taj neki 525 tds sranje i da ga treba izbjegavat u širokom luku. Taj motor se ugrađivao u E34 i E39 do 2000 godine i davao je nekih 105 KW. Taj kasniji 525 d bi trebao da valja i ugrađivao se od 2000-2003 godine.
 
Član
elmo je napisao(la):
Ono što ja znam o BMW-u je da je taj neki 525 tds sranje i da ga treba izbjegavat u širokom luku. Taj motor se ugrađivao u E34 i E39 do 2000 godine i davao je nekih 105 KW. Taj kasniji 525 d bi trebao da valja i ugrađivao se od 2000-2003 godine.

ta dva motora su dva razlicita svijeta. pregledaj dizne moja preporuka ;)
 
Top