SAVJET - AUSPUH ROSVRAJ

SAVJET - AUSPUH ROSVRAJ

Početnik
ljudi ..

Na mojoj vectri htio bih da zamjenim ovaj fabricki auspuh ...

zanima me kad bi odjeskao ovu fabricku cijev od lonca i navario novu od rosvraja samo veceg presjeka bil sta dobio na zvuku auta ???

PS: molim vas da ne bude onih komentara uzmi brate lonac ovo ono ... jer htio sam s mrvom i kolega me sjebe za pare ... :S :S


znaci da li bi sta dobio na zvuku
 
cerovski je napisao(la):
ljudi ..

Na mojoj vectri htio bih da zamjenim ovaj fabricki auspuh ...

zanima me kad bi odjeskao ovu fabricku cijev od lonca i navario novu od rosvraja samo veceg presjeka bil sta dobio na zvuku auta ???

PS: molim vas da ne bude onih komentara uzmi brate lonac ovo ono ... jer htio sam s mrvom i kolega me sjebe za pare ... :S :S


znaci da li bi sta dobio na zvuku

Nista neces dobiti
 
Početnik
A cijev od remusa ...sta ona ima u sebi


kolega navario na zadnji lonac cijev od remusa dobio prelijep zvuk ...









ps kolega mi ovo sto sam gore napisao uradio na golfu 2 s 2 rosvrajne cijevi , kaze dobio na zvuku ????
 
Član
dobio je samo navarenu cijev i nista drugo :D
komad cijevi je uvijek komad cijevi pa da na njemu pise neznam sta
okani se tih fleksarica tuninga i skupi pare kupi lonac i miruj
 
Član
Ja sam stavljao protočni zadnji lonac 3-4 puta. 70 km košta, manje nego nov obični. Dobiješ i garanciju...Zvuk kao da je v8 pod haubom:D

Kakve cijevi ljudi:lol::lol::lol:
 
Početnik
i te cijevi sa postavkom bi te kostale oko 50 KM,,jer valja to podrezat zarezat zavarit nastimat da bude pravo ..a vako fino seb uzmes yapaner i to je to
 
Član
Mene je izašao klasičan(home made) lonac i taj nastavak 50e, za te pare sigurno možeš naći dobar sportski, a sa ovim ne dobijaš zvuk koji ti želiš.
 
Top