Sarajevo, Salon namjestaja - trazim adresu

Sarajevo, Salon namjestaja - trazim adresu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi trebam sutra u Sarajevo u ovaj neki salon namjestaja pa mi treba mala pomoc..

Salon nmjestaja Kalea, smjesten valjda na Dolac malti (jel tu dodje Klas centar - Paromlinska bb) ima Mercator u blizini :icon_question: valjda je to sve tu negdje na jednom mjestu :lol:

Ako je to to, samo da mi neko na google mapi oznaci jednom crvenom tOckom gdje to dodje ;)
 
Član
jeste tu ti je u blizini onaj "prvi-veliki mercator ;) barem je bilo, znace sarajlije tacno hehe
 
Član
Ma znam i ja nekako se ko sjecam da je to tu sve, cak sam i skoro prolazio nekom ulicicom pored klasa al ne mogu se sad sjetit nikako, zato jedna tacka bi bila od velike pomoci :D
 
Član
Hvala namik, cini mi se da je to to, al opet kad dodjem tamo vidicu, ne moze biti predaleko odatle :cool:

zvucnik, treba mi okrugla, ne kockasta :spam::spam:
 
Član
ako dolazis iz pravca ilidze skrenes na otoci lijevo onda na semaforu desno do sljedeceg semafora gdje skreces (obavezno) lijevo preko sina prelazis pratis cestu (koja ide na desno poslije pruge) i nakon min dvije dolazi ti s lijeve strane KLAS u kojem je na 3 spratu kalea ako sam profulio a mislim da nisam svakog mozes pitat gdje je Velepekara jer je prekoputa ta zgrada u kojoj je kalea :icon_rolleyes:
 
Član
http://navigator.ba/maps/sarajevo/dispmap.php Moze li ti ovo druze pomoci, ili reci kad dolazis pa ce se valjda naci neki sarajlija da ti pomogne...;)
 
Član
Idi preko stupa/ilidze, bice ti lakse nego preko rajlovca da ides... i onda na otoci skrenes lijevo i ides pravo nekih 300 metara do prvog semafora i tu ides desno nekih 100 metara i onda lijevo... poslije nemos fulit, dodjes tacno do klasa...



evo slika sa pravcem kretanja kojeg se moras drzati i semaforima:D
na brzinu sklepano, al' vjerujem da ce ti pomoci




Naravno imaj u vidu ovo sto ti je codiak napisao za sine i skretanje desno poslije njih kad ispratis ovu moju skicu jer to nisam nacrtao.
 
Član
E hvala puno sad znam definitvno, hvala selmire ovo sam trazio.. mapu sarajeva sa ulicama, i jos ocaj damirov 3d crtez sa semaforima, nema sanse da profulam

hvala momci puno ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top