Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen - potrebna krv - strana 5.

Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen - potrebna krv - strana 5.

Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

Bio..vidio...strahota zelim im brz oporavak i sve najbolje od srca
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

aksham je napisao(la):
Veko je u sali sad sam se sa Selmirom čuo nije karlica samo noge glava i kicma uredu , jedini belaj sto mu jedne kosti fali 3 cm , al bit ce dobro aBd , ;)
upravo bio gore kod njega jos su ga operisali namjestili su mu fixatore na obje noge i karlici stim da je ovo sad za sad i prebacice ga na ortopediju veceras....
u razgovoru sa jednim momkom koji je bio u sali snjim (specijalista) kaze da ce imat sigurno jos par operacija u skorije vrijeme, na lijevoj nadkoljenici mu fali oko 3cm kosti , nadam se da to nece imat trajne posljedice :icon_sad: al otom potom najbitnije je da ce biti sad OK ;) dobar je on neda se tako lako ;)
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

Zelim mu brz oporavak i da sve bude kako treba abg
 
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

nije mi ostao bas u dragom sjecanju radi jedne sitne prevare napravljene, ali u svako slucaju brz oporavak zelim i da sve prodje bez vecih posljedica ;)
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

Sto brzi i zdraviji oporavak za druga :(
 
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

Uf jbt, sto neko rece eto zasto mrzim motore, stari mi je pogino na jednom, ne volim ta cudesa nikako. A Veki puno srece zelim, ozdravit ce on, samo da ne bude posljedica zbog ovog sto fali 3cm kosti :/
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

aaaaaaa belaja, zelim mu brz oporavak
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

sve najbolje mu zelim i brz oporavak,a danas malo prije sudara sam ga vidio u dobrinji kako se voza,
proslo mi je kroz glavu da bi mu bar kaciga dobro dosla :(
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

Brz opopravak i sve najbolje !
 
Član
RE: Saobracajna nesreca, Sarajevo, Veko-Skoda clan foruma povrijedjen

Brz oporavak Veko LAVE
 
Top