Samsung Galaxy S ?

Samsung Galaxy S ?

Član
Moze li mi neko reci valja li ovaj mobitel? Ima li nekih mana, kvarova i slicno? izdrzljivost kvalitet i ostalo. Planiram ovaj uzeti pa me samo zanima da li ima nekih mana mobitel kao mobitel?

http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php

Hvala
 
Dobar tel općenito samo ovisi koja je cijena i sl, lično sam ima dva komada i nisam se žalio ni na jedan, znam da se nekim prijateljima okrenula slika naopako ali je možda to rezultat softwer-a ili šta znam već, sve u svemu dobra stvar...
 
Član
imao sam s, pa onda s plus, u sustini mala razlika 200mhz i noviji softver. Sa oba telefona sam prezadovoljan, best buy za te pare. Jedina mana blic.
 
Član
okrenula slika na opako :icon_question: citao sam bas nesto o tome da se okrene slika naopako, a imam ponudu u istoj cijeni su samsung galaxy s i motorola defy, samsung s je polovan ali kao dobro je ocuvan i po slikama jedobro ocuvan, a motorola defy je stara pola godine i pod garancijom je jos pola godine. Motorola jeste malo slabija od samsunga i ima maaaalo manji display ali je kao nova i cijena oba mobitela je ista eh dali motorolu ovu ili samsung, samsung bi ja radje uzeo jer je ima bolji display jaci procestos itd ali de ga znaj u kakvom je stanju i jeli sta caprkano po njemu :p

ovo je ta motorola
http://www.gsmarena.com/motorola_defy-3514.php
 
Iskreno ja bih Samsung uvijek, zaboravio sam napomenuti da je jedan I900+ kao što kolega iznad reče, radili su super stvarno nemam zamjerke. To s okretanjem ekrana nemam pojma šta je problem, ali rijetko kome se desi tako da sumnjam da je hardverski problem, kao što rekoh više softwerski, na kraju imaš Fileka kralj za to ;) Bitno samo da je očuvan ;)
 
Član
Imao sam taj samsung galaxy s kad je tek izasao i koristio sam ga vise od pola godine....predobar telefon, trenutno best buy za te pare. Mana jedino blic mada to meni nije smetalo. Tu motorolu nemoj ni pomisljati pored samsunga.
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Znaci nista motorola samo samsung :icon_biggrin:

Ma ja uzmi pa ako te sta zanima pitaj :) na tom samsungu sam se ucio modati , pokvario ga i popravio 10tak puta :) softwere mijenjao svaki dan. Uglavnom dobar telefon neznam kakav je ovaj oficijelni software sad. 2.1 je bio los, spor pravo. Dok je sa custom softwerima sa lagfixom letio telefon :)
 
Član
Hvala ljudovi :cool: odoh ja onda da vidim ovaj samsung na sta lici :lol: jeli ubijeno brasno u njemu ili je bas dobro ocuvan kako kaze :lol:
 
Član
i od mene + za samsung. odlican telefon, samo eto sto nema blic (ali je zanemarivo, ako ne slikas puno). ako je telefon u dobrom stanju (taj sto kupujes) neces se pokajati;)
 
Član
Ma meni blic vise manje, i kad slikam mobitelom to je pretezno preko dana, a za slikanje inace je tu digitalac :D njegovu sliku ne moze nijedan mob preci :lol: to mi je znaci vise manje nebitno samo mi je bitno to da je mobitel dobar i da nema mana :cool:
 
Top