SAAB AERO

SAAB AERO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sve su vec drugi rekli Super auto , a meni licno oduvjek se svidao Saab zbog svoje orginalnosti i snage na prvom mjestu !!!
Gdje mu planiras raditi maptuning i sta podrazumjevas pod tim kako si navao dobices plus 80 ks .. ?
 
Član
Auuu mashala mashala, neka malo egzotike. Pobratim po mehanici, i djelimicno i limariji mom autu ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
Auuu mashala mashala, neka malo egzotike. Pobratim po mehanici, i djelimicno i limariji mom autu ;)

baš jednom gledam slike i liči mi tvoja kroma na nešto :icon_biggrin:
i onda našo tekst sve objašnjeno :icon_biggrin:
 
Član
Sad malo više o motoru:
2,0T AERO a taljansko tržište 185ks, (za ostala tržišta AERO je 2.3T 225ks) FPT Full Pressure Turbo,FPT ima Boost TuRba od nekih 0.6-0.7 Bar Loada . Sam ovaj motor več ima seriski mapu maptuna srtage 2, za prelazak na Maptun stage 3 potrebno je druga ECU jedinica, DOWNPIPE i kompletan auspuh 3`I dobija se pritisak od 1,6-1,7 bara (265Hp, 370Nm,) Polovnih ECU jedinica Maptun stage 3 može se na u swe , pa bi me jeftinije izašlo nego da kupuje sve novo.
 
Član
oooj drug, uljepsa mi dan...meni kao jednom od ljubitelja SAAB-a...samo naprijed...ja ne bi mijenjao felge, osim ako su skinute sa novijeg SAAB-a...druge ni jedne ne idu...tri kraka su njihov zastitni znak, tako da, s nekim drugim, nece bit ono sto jeste...
ostalo cijenim, samo naprijed...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top