SAAB 9000 Aero

SAAB 9000 Aero

Član
Jeste Svedska je a to krpljenje asfalta je samo opticki prisutno i neoseca se.
A kazne? Pa jesu rigorozne ali nije problem, vidis da netreba Bog zna koliko puta da se poigras :)
 
Član
2004_1116Bilder0026.jpg

Jeli bas ovaj AERO tvoj ???
 
Član
Sličan je svaki, ali je ovaj baš raritet.
Pošto sam imam jednog aera znam da je ovaj jedan od rijetkih kojem je pažnja posvećena na spoljašnost (tipa tamni farovi,spojler na prednjoj karambolci,zakucan do poda isl. sitnice) ,većinom je pažnja usmjerena prema onom što se nalazi ispod haube. A i pun je net slika od ovog koji je ovde okačen.
Uglavnom nebitno ,lijep bibi :)
 
Član
Prvo mi avatar upao u oko...e kad sam video kako su ti postovi detaljni, setio sam se odakle mi poznato...pre nekog vremena sam gledao neki projekat za M3 Aero, cini mi se da si i tu bio ukljucen :icon_question: Uglavnom, SAAB je super auto, ubija kako ide a kad sednes u njega ne lici na auto, nego na avion sa volanom :D Ovaj tvoj nenormalno ide, pravi je zmaj :cool:
 
Član
autoe je napisao(la):
Sličan je svaki, ali je ovaj baš raritet.
Pošto sam imam jednog aera znam da je ovaj jedan od rijetkih kojem je pažnja posvećena na spoljašnost (tipa tamni farovi,spojler na prednjoj karambolci,zakucan do poda isl. sitnice) ,većinom je pažnja usmjerena prema onom što se nalazi ispod haube. A i pun je net slika od ovog koji je ovde okačen.
Uglavnom nebitno ,lijep bibi :)
Cao, izvini sto nisam odgovorio na vreme, po pitanju tvoje konstatacije da se izjasnim ovako:

Svaka marka automobila ima svoj potencijalni krug kupaca. Kod SAABa su to uobicajeno osobe koje zele zadrzati Low_profile.
No vremenom kad auto malo ostari i izgubi cenu, zna iz razloga tuninga zapasti u ruke ne pravom saabersu te se iz toga svasta izrodi.

Vecina nas u Svedskoj ceni SAAB dizajn koji je stilski cist, recimo Svedski.
Sta su u stanju uraditi sa druge strane bare, nagledali smo se vec svasta :)

Pozz
Boost
 
Član
ja tek sad vidim ovu temu,stvarno je ovo cudo od auta,gledao sam jednom davno jednog aera,sredjen totalno,i svidjelo mi se to auto,nisam gledao kako ide,ali sada poslije ovih tvojih klipova vidim da je ovaj tvoj prava zvjerka,i drago mi je sto ima i ovakvih auta na forumu,,nek je sa srecom,pa ako mognes kakvih nam slika ubaci;););)
 
Top