sa čime se bavite u slobodno vrijeme

sa čime se bavite u slobodno vrijeme

Član
sa čime se bavite u slobodno vrijeme:
- nekim sportom( fudbal, košarka...)
- čačkanje, čuniranje, garaža...
- sa društvom, družite se, pijete, sjedite..
- teretana koliko puta sedmično, koliko dižete na benču, fitnes( yoga ovo- ono) i tako dalje...


koliko puta sedmično se bavite svojim hobijem, koliko vremenski dnevno odvajate za to...:cool::cool:

ako imate neke savjete, šta ja znam, pišite ovdje;)
 
Član
uskoro pocinjem sa teretanom ...


ovi sto hodaju stim teretanom ... kad bi jedan dan radio primujer ledja , drugi dan prsa i tako ... bil se dalo sta vidjet za 2 mjeseca
:icon_rolleyes:
 
Kad sam u skoli bavim se sa profesorma, kad nisam u skoli provodim 2 sata u teretani, a kad sam kod kuce samo brija i volan!!! :cool: :cool: :cool:

badboy je napisao(la):
uskoro pocinjem sa teretanom ...


ovi sto hodaju stim teretanom ... kad bi jedan dan radio primujer ledja , drugi dan prsa i tako ... bil se dalo sta vidjet za 2 mjeseca
:icon_rolleyes:

Dalo bi se ono vidjet svakako ali moras raditi pravilno!!!! ;)
 
Član
Pa u slobodno vrijeme citam, mislim valjda neko cita u komsiluku nesto:lol:, sad ozbiljno pa u zadnje vrijeme nesto pokusavam izvest sa poliesterom kofol neke obrve i tako najcesce oko auta brckam.
 
Član
badboy je napisao(la):
uskoro pocinjem sa teretanom ...


ovi sto hodaju stim teretanom ... kad bi jedan dan radio primujer ledja , drugi dan prsa i tako ... bil se dalo sta vidjet za 2 mjeseca
:icon_rolleyes:

ja radim kod kuće, samo sklekove, prvo sam prije dva ljeta otišao u teretanu i radio 40 sati za 10 dana tad sam mogao 38 kg dići, pa onda krenem raditi sklekove, i slomim uskoro ruku, pauza mjesec dana, i opet sam radio i to ljeto sam mogao 60kg dići, i opet sam pauzirao i kroz 2-3 krenem opet i izbacim 70kg, i od tad radim 3x50 sklekova svaki 2 dan.. i povećavam svaki mj. po 5 sklekova, dobio sam 12kg mase:icon_smile:;)
 
Član
pa na poslu radim ono sto volim(popravak uredzaja),a svaki slobodni trenutak pokusavam iskoristiti sa svojim sinom kojeg sam relativno skoro dobio(7mj):icon_smile:
 
Ne bavim se nikakvim sportom, s tim sto ne pijem alkohol i ne pusim, da ujednacim strane = neutralan :icon_biggrin:

U slobodno vrijeme bavim se crtanjem, ili se motam oko auta i sredujem ga, kad se ima goriva vozam se odem do prijatelja, nekad i kod njih radim naravno oko auta, ponekad kad mi je podrum krs sredim to :D .

Kako god pogledas ne obrcem pare :icon_mad: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
oko godinu ipo izjutra teretana,5x tjedno,poslijepodne skola,poslije skole cesto radim kuci u praoni i razvozam tepihe,kad sam slobodan po cijel dan radim u praoni,tako u nedogled:icon_smile:
 
Član
U slobodno vrijeme :icon_rolleyes:
Igranje sa djetetom,voznja na motoru, teretana 6x sedmicno 130kg benc:icon_smile:
 
Top