Ruski džip iz 1953 izvlaci iz rijeke najnoviji model Toyota Land Crusiera

Ruski džip iz 1953 izvlaci iz rijeke najnoviji model Toyota Land Crusiera

Član
Vozilo specijalne namjene proizvedeno za potrebe ruske vojske davne 1953 pod nazivoma GAZ-69 je i dalje vrlo superiorno u ekstremnim uslovima. Na ovom snimku se vidi kako je lagano izvukao najnoviji model Toyotinog Land Crusiera uzvodno kroz nabujalu rijeku. POGLEDAJTE VIDEO!

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bkVFZhAA8S4&feature=player_embedded[/video]

Top Comments
yep, they dont make them like this anymore....:(
 
Stara ruska škola :cool:
Samo da vi vidite kako je to auto tvrdo, kolika je samo tu debljina lima, ja imam jednog u obitelji vec 40 godina, ja mislim da je 1957 godina (ne znam tocno ali ima papire) poceli smo ga raditi, radi se kad se ima vremena, bit ce sigurno do ljeta gotov. Nece biti bas orginalan, ali mislim da ce biti na terenu jako dobar :icon_biggrin:
Evo jedne malo starije, kad smo ga premjestali u garazu.
convar400.jpg
 
Legend
nista cudno... gledao sam kako nive izlaze gdje niti jedan drugi ne moze.. dok je stari radio u vojsci, imali su par terrana, jednog MLa, onih sangyong mussa na bacanje, uvijek su koristili nive da prodju prve, pa tek onda ovi ostali..
 
Član
ovo je odlican djip.. prijatelj ima.. mislim da je 51.god. imao sam priliku provozati. odlican je. mislim da nema terena gdje nemoze proci;)
 
Super Moderator
vladica85 je napisao(la):
Fascinantno:icon_eek: samo mala ispravka ovo nije najnoviji model LC,vec prosla generacija.

da je barem prosla :D

Dobar clip...ali ja ne vjerujem u te stvari kao lada niva ce proci gdje landcruiser nece il sta ti ja znam...proci ce mozda zbog tankih guma al da dodjete na dzipijadu kad su svi dzipovi pripremljeni za specijalne terene onda vidite da nivin pogon je ravan nuli
opet svako ima svoje misljenje
 
Legend
nije valjda da mislite, da bi zadnja generacija crusera prosla ovuda ? hahahaha
bi i cayena sigurno, x6 da ne kazem :lol:
 
Član
od 90-e godine se vise ne prave dzipovi...a ovo rusko kino je vojno,znaci pravljeno da moze proci,a ne da imas dvd,navigaciju i te gluposti
 
Top