retrovizor

retrovizor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mam mu jarecu...


opali me vecras lik u retrovizor i pobjegne...kad me opalio mislio sam da mi je odnio pola lijeve strane...

Ima li se posebno kupiti ovo ogledalo...plastiku mogu zalijepiti
 
Član
To ogledalo ti moze napraviti bilo koji staklar , ja ti mogu preporuciti jednog kod incognita onde meni uradio ogledalce u onaj "suncobran" tj. zastitu od sunca i naplatio mi 5km :S al je uradio tako da se ne razlikuje od orginalla :cool:
 
Ma uradio bih ja kod staklara, al ovo originalno ima onaj dio za mrtvi ugao...bude nekad korisno...:icon_question:
 
Član
uradis kod staklara i kupis posebno onaj dio za mrtvi ugao imas u auto shopovima i zalijepis....jedino tako ili nadji na otpadu citav retrovizor
 
Član
Imaš brate kupiti u velasu meni se isto dogodilo s mojom astrom možeš kupiti posebno staklo samo ga je sjeb malo staviti ne znam da li su ti na elektronsko pomjeranje ili na manualno al 100% ti je bilo u velasu koštalo je nekih 20 maraka ako se sjećam.:icon_sad:
 
Hustler je napisao(la):
Imaš brate kupiti u velasu meni se isto dogodilo s mojom astrom možeš kupiti posebno staklo samo ga je sjeb malo staviti ne znam da li su ti na elektronsko pomjeranje ili na manualno al 100% ti je bilo u velasu koštalo je nekih 20 maraka ako se sjećam.:icon_sad:

elektricni su, sa grijacima...sranje...
Nasao sam dole u Velasu...

Lock...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top