Reparacija TURBINE, da ili ne?

Reparacija TURBINE, da ili ne?

Član
Beetle 1.8T, dijagnoza, turbina propisala ulje, slabije vuce, itd.. E sad, reparirati ili staviti drugu polovnu? (za novu nema financija).
Za reparaciju sam procitao i cuo milion stvari i losih i dobrih. A za polovnu se nema sta ni reci, samo sto je jeftinija varijanta.
Ima koji nacin da se utvrdi stanje turbine pregledom? Kako?

Za repariranje, ko, gdje, kako za garanciju?
 
Legend
roki_actros je napisao(la):
Reparacija, Turbo servis Uzice i cao bao..Polovna je macak u vreci.

Slazem se, takodje imas u blizini gračanice turbo servis, imao sam nekog iskustva sa njima jako korektni i dobro rade. Dok recimo ovi iz bjeljine nemoj ni slucajno nositi njima. Polysistem
 
Član
daki je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Reparacija, Turbo servis Uzice i cao bao..Polovna je macak u vreci.

Slazem se, takodje imas u blizini gračanice turbo servis, imao sam nekog iskustva sa njima jako korektni i dobro rade. Dok recimo ovi iz bjeljine nemoj ni slucajno nositi njima. Polysistem

Posalji sa Dalijom u petak odmah njima :lol:, inace ako imas broj od Stuje (trazi od Bukija) nek ti on kaze gdje je on u Sarajevo slao turbo na reparaciju i bude brzo gotovo i kaze da je zadovoljan
 
Član
u svakom slucaju bolje je reparirati nego kupovati polovnu u ko zna kakvom stanju...
ovaj servis u uzicu je dobar, svi ga hvale
 
Član
Svedski turbo servis u Sarajevu, kupio kod njih repariranu turbinu, sluzila me 3 godine, prešao oko 60 hiljada sa njom još je auto bio čipovan, mene sluzilo extra, tako da ti ljudi imaju moju preporuku.

http://www.turboservice.ba/
 
Super Moderator
pa sta imas od polovne..nista ista je kao i ta tvoja sto je otisla :mgreen: reparacija je dobra stvar, dobijes i garanciju i sigurno ce te sluziti ;)
 
Samo reparacija .. Polovno ko polovno,nikad ne znaš šta je .. Ja bih ti preporučio turbo servis Užice,a raspitaj se i za ove u Sarajevu pa odluči ;)
 
Član
znam za uzice,znam i za njihovu cijenu,ali me zanima koliko ce mi majstor uzeti za ruke-skidanje i postavljanje turbine !?
 
Pozdrav

Kod nas ima kompletnih centralni sklopova (novo kućište,kolo turbine s osovinom,kolo kompresora.piksne,karike) sve kompletno novo i balansirano je. Imamo na stanju čak originalnih BorgWarner 3K tj KKK ili zamjenske Melett-ove. Od tvoje stare turbine ostaje samo aluminiski poklopac tj poklopac kompresora i ispušni poklopac tj poklpac turbine. kad to uradisš imaš novu turbinu i mi dajemo pismenu garanciju 1 godinu.

Posjeti našu stranicu na PIK-u - TurboservisK.pik.ba
 
Top