Reno Megan Tuzla

Reno Megan Tuzla

Član
Eh ovako zelio bi da kupim ovaj autic dali neko zna nesto vise o njemu? Hvala ;)

http://www.pik.ba/artikal/3469157/renault-megane-1-6-66kw-1998god/
 
Administrator
danas citav dan sam gledao u njega, bio oko 50-ak metara od moje kuce :) A u kakvom je stanju ne znam, a vidim da je slikano blizu mene, vjerovatno je moj neki komsija :)
 

rs6

Član
ovaj megane je kupljen u srebreniku od mog prijatelja, inace bio je udaran prednji kraj, ne bas nesto strasno ali eto cisto informativno....
 

rs6

Član
Belmin1 je napisao(la):
Ma svako je auto bilo udarano to me je korektno i zanimalo ;)

druze da ti budem iskren, ja sam ga htio kupit, ali mi je izmak'o za dan jbg.... jos sam im'o dobru cijenu, ali eto nije mi se dalo....
 
rs6 je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
Ma svako je auto bilo udarano to me je korektno i zanimalo ;)

druze da ti budem iskren, ja sam ga htio kupit, ali mi je izmak'o za dan jbg.... jos sam im'o dobru cijenu, ali eto nije mi se dalo....

ako je bio Mirze Keseta onda je i meni izmako u sekundi :lol::lol:
naso mi tricu stranca, odemo i kupimo i u putu kuci kaze pa mene budale, mogo si meni dat Golfa (dok je jos bio benzin) i 2000KM i eto ti reno :lol::lol:
reko jebi se:icon_mad:
 

rs6

Član
GreenDevil je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
Ma svako je auto bilo udarano to me je korektno i zanimalo ;)

druze da ti budem iskren, ja sam ga htio kupit, ali mi je izmak'o za dan jbg.... jos sam im'o dobru cijenu, ali eto nije mi se dalo....

ako je bio Mirze Keseta onda je i meni izmako u sekundi :lol::lol:
naso mi tricu stranca, odemo i kupimo i u putu kuci kaze pa mene budale, mogo si meni dat Golfa (dok je jos bio benzin) i 2000KM i eto ti reno :lol::lol:
reko jebi se:icon_mad:

jest jest od njega je, ja bio u sarajevu i cujem da ga prodaje, jos ja dobio tad neke pare mog'o ga uzet jeftino od njega i ja dos'o kuci on ga prije na dan prod'o, a dobro auto bilo ....
 
Top