Renault Megane II farovi,pomoc !

Renault Megane II farovi,pomoc !

Član
Danas kupljen Megane II 2003 god...na putu do kuce zakacim srnu i pukne mi lijevi far i malo napukne blatobran :icon_sad: E sad kontam kad vec mijenjam far,da kupim par od Meganea 2006 god.,onaj kao redizajnirani..Interesuje me da li su forovi 03 i 06 god. istih dimenzija :icon_question:
 
Član
Danas zvao lika koji prodaje farove i kaze da su istih dimenzija,ali ko ce mu vjerovat.Zato ih idem pogledati ovih dana,nemam sta izgubiti :icon_smile: Hvala momci u svakom slucaju ;)
 
Član
ma samo pogledaj na netu slike ph1 i ph2 i vidjet ces razliku, nemoras bezveze gubit vrijeme da ides gledat.
 
Član
pa sta bi sa seatom znaci sad megan haj ti to slozi lijepo a ti farovi ti ne mogu vjerovatno ali nadji iste od svoje godine i prestavi tog megana..jel i na njega idu zelene felgice...:cool:
 
Član
soffa je napisao(la):
pa sta bi sa seatom znaci sad megan haj ti to slozi lijepo a ti farovi ti ne mogu vjerovatno ali nadji iste od svoje godine i prestavi tog megana..jel i na njega idu zelene felgice...:cool:

ode arosica zacas,nije zadovolji kriterije i zdra'ooo :123: a za felgice jos nista ne znam,prije da ce biti crvene nego zelene :D
 
Top