renault laguna 2.0

renault laguna 2.0

Član
moze mali savjet za ovaj auto godina proz. 2004 motor benzin 2litre predjenih km145
sta mogu ocekivat imal sta lose na njima, na sta obratit paznju osim onih osnovnih pogleda,.kaki su ti motori sa lpg,
 
Član
Prijatelj mi ima Lagunu, 2.0 benz. 100 kw. Motor dobar, voli malko srknuti ulja. Nije za nekih brzina, ja s pugom pravim krugove oko njega. Sve u svemu najmanje problema je imao s motorom. Zezao ga mjenjač, elektronika, podvozje...
 
Član
odgovori me ti zela,., bas mi se svidio autic ugradnja plina 750km i svi kazu pazi mu na lektroniku, cak i u servisu
neznam sta mi je radit pravo ocuvano auto jedini pr ima sto tesko otkljuca, kartica nes zeza a sve ostalo cini se okj
 
Član
Lagune mk2, pogotovo prve serije se nisu baš pokazale. Dosta problema je bilo sa svim i svačim. Ta je novija, pregledaj je dobro i odluči. Al trebaš znati da i nije baš neki pojam vrhunske kvalitete;) Nije ni Passat tog godišta pa ga ljudi kod nas kupuju kao ludi:D
 
Član
ma neznam bio sam se naostrio uzet al evo sto citam vise sve mi se manje svidja, dif i mjenjac im ko u vw, problemi sa strujom itd itd,.
hvala zela
 
Top