Renault Clio 1 1998 godina prekidaci ventilacije POMOC!

Renault Clio 1 1998 godina prekidaci ventilacije POMOC!

Član
Kolege forumasi. Molio bih za pomoc ukoliko neko ima sa slike dio, ili zna nekoga ko ima, da mi preporuci ili javi, prekidaci klime i ventilacije za Clio 1 1998 godina 1.4, sa klimom. 4 prekidaca idu mislim u kompletu na ploci. Potreban mi je, naravno uz nadoknadu. U Sarajevu sam pa javite. Obisao sam otpade po gradu, Blazuj, Rakovica, Bulozi koji drze Renaulta, niko nema trenutno, od ovog, da kazem starijeg modela, a vrijeme vidite kakvo je, klima je potrebna. Pozdrav
Kvar je prirode, da ventilator "duvanja" stalno radi, cak i kad se auto ugasi, prekidac i jacina 1.2.3.4. nema funkcije, niti smanjiti niti ugasiti, pa drzim osigurac iskljucen.
 

Prilozi

  • renault-clio-rsi-6.JPG
    renault-clio-rsi-6.JPG
    52,6 KB · Pregleda: 23
Sefe nije ti to do prekidaca... nego do elektronike koja pali ventilator,a nju ces teze naci nego prekidace,mada da se I ona napravit za 30-40km
 
Član
Pa kad si ti to rekao, uzmem skinem komplet ovu plocu sa prekidacima, raskacim struju i uklj.osigurac i nista se ne desava...ventilator radi non stop...ne gasi se ni kad je auto ugasen, tako da moguce da nije do prekidaca nego nesto drugo.
 
Član
Mislis na tzv.reostat ventilatora kabine (elektronika ventilatora). Moze li sa nekog drugog modela, se zamjeniti? Kod mene je 98 god.1.4 sa klimom model 1 tzv. ICE, a te godine je krenuo model 2 pa su ovi bas rijetki?
 
E na reostat mislim,radi njega ti stalno radi ventilator,a mogu ga I elektronicari popravit,zna džek izgorit I onda stalno radi,popravka je jeftinija od trazenja drugog ili novog
 
Top