Registracija vozila

Registracija vozila

Član
A20DTH je napisao(la):
1.7 - 40kW --- 340KM
1.6 - 80kW --- 390KM
1.9 - 81kW --- 420KM
2.0 - 118kW --- 470KM

BOBAR osiguranje;)

A kako do 118kw kad je max granica tj. preko 110kw ? nema dalje ?? onda samo idu kubici ??
 
Član
To sam ja napisao za svoja kola (kubikazu i kilovate) sto sam nedavno registrovao i cijene koje sam platio. ;)
 
3.2 145kw prosle godine 650KM, a sad u 9 mjesecu ocekujem iznenadjenje, posto su rekli da je poskupilo:lol: 50-100KM mislim da nije vise.
 
Član
A20DTH je napisao(la):
To sam ja napisao za svoja kola (kubikazu i kilovate) sto sam nedavno registrovao i cijene koje sam platio. ;)

NEVJEROVATNO eto ja u Sarajevu 2.0 114kw preko 7 godina niskakvih prenosa tablica ili saobracajne platio prije mjesec dana 670km inace svake godine tako i platim. De mi reci jeli ovo u RS osiguranje i dali vazi i za Federaciju i sta treba. Hvala moze link od osiguravajuceg drustva. ;)
 
Član
Stvar je ovakva: Uzecu primjer ovaj 2.0 118kW , za koji sam placao 620KM registraciju protekle dvije godine i sad ne bidem lijen obidjem sva osiguranja ovdje kod mene i u Bobar-u mi kazu 500KM. Odem na tehnicki sredim sve kaze placas 595KM:icon_eek:, ja taman zaustio da mu .... kad me on prekide i kaze ali ti vracamo 125KM na ziro racun. Reko ajde, i vratise sutradan odmah... I od tada tu registrujem i preporucujem... Inace tehnicki drzi privatnik a radi sa tim osiguranjem...

www.bobarosiguranje.net
 
Član
:icon_eek: u Sarajevu ti mogu samo saobracajnu djaba dati da je podignes haos brate koliko se uzima :icon_mad:
 
Član
e jbg meni je sad kod ns u foci 2.0 85kw 540KM pre bilo oko 430... evo cekam popust iako imam kupca pa se razmisljam sta da radim nzn sta bih drugo uzeo
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
3.2 145kw prosle godine 650KM, a sad u 9 mjesecu ocekujem iznenadjenje, posto su rekli da je poskupilo:lol: 50-100KM mislim da nije vise.

Gdje se toliko kubika može registrovati toliko kubika za toliko malo para?

U RS-u je samo oko 700KM porez na luksuz za vozila preko 3150 kubika a onda na to polisa i sve ostalo
 
djordjep je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
3.2 145kw prosle godine 650KM, a sad u 9 mjesecu ocekujem iznenadjenje, posto su rekli da je poskupilo:lol: 50-100KM mislim da nije vise.

Gdje se toliko kubika može registrovati toliko kubika za toliko malo para?

U RS-u je samo oko 700KM porez na luksuz za vozila preko 3150 kubika a onda na to polisa i sve ostalo

Lijepo moje Brcko :lol: Sad ocekujem da ce biti oko 750, vidjecu u 9 mjesecu kad istekne registracija.:icon_smile:
 
Top