Razlika između iphone kopija i original

Razlika između iphone kopija i original

Molim za pomoc Razlike između iphone original i kopija osim meorije i kamere rok trajanja kvare li se i tako to
 
Član
Ma kopija ništa ni sa čim, bolje ti je 100 KM što misliš dati za kopiju, ostavi za nešto drugo. Kopija će ti valjati 2-3 dana, onda će te sve više i više živcirati. Najgore je što onaj tač nervira, bolji je u LG kukija. Moj ti je savjet da ne daješ džaba pare
 
Član
Ovo ti govorim iz iskustva, da ne bude rekla kazala. Ja sam 100-tku bacio u vodu faktički. Nisam ga mogao prodati kasnije, pa ga bacim u smeće
 
Član
Hm ogromna razlika prijatelju sve je super dok radi a moze da radi neko vreme prvo sto crkne to je tach ili ode konektor za punjenjue a to su jako cudni konektori ikao ide od iphone punjac nije isti raspored pinova sve u svemu nema rezervnih dijelova i bolje bjezi od toga;)
 
Legend
imam jednu kopiju u kuci
poruku napisati , ili naci nekog u imeniku ....... skoro ne moguca misija , e tako mu je touch precizan
bjezi od toga makar da je 20KM
 
Član
ja sam koristio jako dobro kopiju četvorke... tač jako dobar, capacitivni, kamera dobra, jedino je wifi zajebavo i baterija je bila loša... sve dok ga nisam moro ponovo uključit mislio sam da je pravi... Ali je ova kopija 250KM i stvarno je jako dobra kopija, pa se pazi kad budeš kupovo, jer izgleda 100% isto, ali za 250KM je bolje uzet S1 nego bilo kakvu kopiju... to nikad nemoj uzet
 
Hvala mnogo imao sam neku zamjenu na pik.ba nov cijeni 100km a imam vec original
@Enesss ides li kad prema tuzli ili slicno
 
Član
Ja sam jedan od rijetkih koji sa kopijom ima blago rečeno pozitivno iskustvo. Evo već skoro 3 godine sin nosi nekakacv čang šlang mobitel. Prvobitno je to bio moj mobitel ali zbog par padova postao je malo neugledan pa sam ga zamjenio više iz estetskih razloga i prirode posla kojim se bavim.
U pitanju je model sa dvije kartice, WiFi, TV tuner, A-GPS podržan, kapacitativni.
U stvari i nije klasična kopija jer su ga kinezi brendirali i prodali pod svojim imenom, mada je dizajn HTC.
Baterija drži 2-5 dana zavisi šta radim(radio) s njim. Jednom prilikom je zaliven sa čašom ledenog čaja, kad sam ga digao sa stola bukvalno je curio iz njeg.
Došao sa rezervnom baterijom koju još uvijek nisam upotrijebio jer je stara i dalje potpuno funkcionalna.
Da napomenem da me to kino koštalo tada 300KM.
 
Top