Racunalo se gasi

Racunalo se gasi

Član
da li imas vremena kada upalis racunar da brzo otvoris bios i provjeris tempereturu ( otvori prozor nek ti se ohladi komp stavi u vodoravni polozaj kuciste da ti ne spada cooler) ja sam imao tako imo problem kupio cooler matica se zavrne sa druge strane maticne i nema mrdanja ovi plasticni sto dodju uz procesor vecina je zivo sranje. ne bi trebalo da je maticna jer ako radi bar da vidi nesto monitoru :) dokle si stigo sa dijagnostikom javi


Stisnem tipku, komp radi jednu sekundu doslovno i ugasi se. Skinem hladnjak i hladan totalno nema sanse da.se.mize pregrijati za sekundu.
 
Član
Prvo je ae pokvarilo pa sam onda rastavio. A od kad mi je pukla kopca na hladnjaku prije godinu radilo je normalno kad sam zasarafio za maticnu.
Sto je najgore evo probao sada dva napajanja i opet isto. Ne znam je.li moguće da se za sekundu pregrije
drug ti izgleda nisi procito moj Komentar.. ja sam imo taj problem , otisla ti je Termalna pasta ispod kulera vjerovatno sto dodje.. zamijeni to... e lika' svasta
 
Član
Da si ti citao sta sam ja napisao...
Tri puta mjenjam pastu u zadnja dva sata.
Uzeo od prijatelja dva napajanja i opet isto.
Sve da je otisla pasta mirao bi malo raditi nebi se za sekundu.ugasio. Za sekundu se ugasi i skinem hladnjak potpuno hladan. Kad se procesor pregrije ne mozes drzati hladnjak u ruci koliko je.vruć
 
Član
Da si ti citao sta sam ja napisao...
Tri puta mjenjam pastu u zadnja dva sata.
Uzeo od prijatelja dva napajanja i opet isto.
Sve da je otisla pasta mirao bi malo raditi nebi se za sekundu.ugasio. Za sekundu se ugasi i skinem hladnjak potpuno hladan. Kad se procesor pregrije ne mozes drzati hladnjak u ruci koliko je.vruć
pipni ti procesor i vidi kako on stoji i pazi ako ga budes skido da ne sjebes pinove
 
Član
Evo opet sam mjenjao pastu i nije do nje.
Skidao i procesor i sve stoji kako treba nista se ne klima
 
Član
daj šta trabunjas nema to veze svaki procesor radi i bez paste
nisi ti dobar.. ti ces meni govorit..citav zivot oko tog vrtim i radim sa tim ... e bog te okreno na pravi put sine moj.
samo takva 2 kvara mogu bit : KAD SE MOMENTALNO pregrije, ILI kad zeza NAPOJNA :) napojnu je zamijenio , 9999999 % termalna pasta :) SINEE !
 
Član
ja sam se nagledo svasta stvarno ovo tvoje je cudno poprilicno i moze biti svasta ako si sve skopco kako treba stavio pastu i cim upalis on se izgasi i nece opet da se upali sam i ne mozes stici ni bios da otvoris 60% ti je maticna otisla(cim kliknes da upalis u 1 sec se izgasi licno sam imo taj problem 2009te) e sad mozes da je peces isto ko graficku ali ne bas svaku meni je pecenje spasili 3 od tri graficke . U glavnom nemoj da se nerviras ko sto sam ja nadji nekog da ti posudi ispravnu ili odnese kod nekog da probas ove nove su zeznute ne diraj ih golim rukama poslje zezaju koji sat moras sve rasklopit sacekat pa se onda tek hoce da upali . ostalih 40% sad fino iskljuci iz struje skini kabal od napojne do matince izvadi bios bateriju ona mala nemos fulit ako je imas iskopcaj kabal iz napojne kad budes spajo sve imas kuci kakve gumene rukavice obuci sve spoji probaj upaliti nadaj se najboljem kad iskpocas sve sacekaj 15 minuta ako imas dvije ploce rama ostavi jednu samo jedan hard disk sistemski ako imas dva .mene je tako je jebo staticki eletricitet niko mi nije vjerovo dok nisam spojio sa rukavicama mislim da moze i kesa:)
 
Poslednja izmena:
Top