Pusta ulje (sta je iznad alnasera) ?

Pusta ulje (sta je iznad alnasera) ?

Član
Eh ovako , već duže vrijeme nemogu naći odakle mi pusta pomalo ulje . Posle svake voznje ostavi krug precnika mozda 2 cm . Prvo sam krenuo od kartera , znaci promijenio karter , dihtung kartera + stavio neku kvalitetniju masu umjesto obicnog silikona , kad opet isto pusta koda nisam nista dirao :icon_mad: .

Posle kad sam skido lamelu promijenim semering radilice posto se vidio trag da curi pa mislio da je do tog , sastavio sve , provozo , parkirao i opet isto koda nista pipno nisam :icon_rolleyes:.

Zadnji put kad je bio na dizalici vidim da je alnaser sav mastan i da je na njemu natolezeno crnog motornog ulja , znaci da pusta negdje opet iznad . Odozgo je sve suho i cisto , nista se ne primijeti . 100 % je motorno ulje jer sam u mjenjac nasuo 2l novog ulja , a ovo je uvijek crno .

Sad me interesuje odakle moze pustat da je alnaser sav crn od ulja :icon_question: .

Ovo dosad sve dzaba mijenjo , jer se sve slijeva i dolazi na rub kartera odakle kane po kap - dvije sto me je odma asociralo na dihtung kartera .
 
Član
uzmi ti prvo druze operi motor jer kad prebrises ulje se razgrije i isto kao da nisi dirao a opet neznas odakle je,operes osusi se provozas se i vidis
 
Član
edo_benz je napisao(la):
uzmi ti prvo druze operi motor jer kad prebrises ulje se razgrije i isto kao da nisi dirao a opet neznas odakle je,operes osusi se provozas se i vidis

Mene interesuje odakle može još puštat , da znam koliki trošak da očekujem :lol: .
 
Član
moze odakle hoces nego ti je vazno da znas odakle on zna na sve strane pisat,jesil gledao diftung dekla
 
Top