Punto zavrsio na sinama

Punto zavrsio na sinama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas oko 13 sati na chvili automobil marke fiat punto iz ne neutvrdjenih razloga zavrsio na sinama, intervenisala su kola hitne pomoci, ne znam tacno koliko je vozac povrijedjen
evo slika sa mjesta dogadjaja
strasno...

dsc00377ri4.jpg
 
okacim i ja sliku...strasno inace ovo je HGT...ali da se malo docara momak je isao u pravcu grada a auto je okrenuto u pravcu dobrinje...grrr ne do Bog
 

IGY

Član
vidi sto se rasuo sav
gluho bilo vidio sam i ja neku guzvu danas ali zaobisao sam je drugom cestom
 
Joj, pa šta je radio pa je ovo uspio :icon_eek:
vidjeh ovu gužvu danas, čitav saobraćaj preusmjeren između dvije raskrsnice na obilaznicu dok se izvršio uviđaj
hajd valjda je vozač ili ko je sve bio u autu dobro...
 
joj nikad mi telefon nije vise zvonio nego danas:icon_smile::lol:
Svi pitaju jesam li imao udes...ccc...evo sada me bas drug zvao...
 
Član
vidio sam ga danas, kod mupa kad su ga dovukli
auto se usukalo sroz, nista od njega nema
nadam se da je vozac ok, a prema slikama, sve bi trebalo biti udure
 
Član
ccccccccc pa kako je ovako razvaljen?? skoro je ovdje u vog, neki pijani lola isto sletio na prugu. kadet karavan u pitanju, al mu nista nije bilo, sta vise, lola pokusavo da predje preko sina u rikverc, hahah koja psiha :lol: a sto neko rece, vidi se da je fiat :icon_biggrin: fkt mi nije jasno, kako je ovoliko razvaljen :icon_confused::icon_confused:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ccccccccc pa kako je ovako razvaljen?? skoro je ovdje u vog, neki pijani lola isto sletio na prugu. kadet karavan u pitanju, al mu nista nije bilo, sta vise, lola pokusavo da predje preko sina u rikverc, hahah koja psiha :lol: a sto neko rece, vidi se da je fiat :icon_biggrin: fkt mi nije jasno, kako je ovoliko razvaljen :icon_confused::icon_confused:

cuo sam da kad je proletio na sine udario u tramvaj pa je zato ovako razveljen, al ne znam jel tacno
 
Član
On se momacki zabio....valja pokidat tockove na autu jos HGT ojačani trapovi sigurno nije polako iso:):):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top