Punto ili Corsa???

Punto ili Corsa???

Imam Fiat Punto 2003. 1.2, 44kw (full oprema osim kože + 4 vrata), no nudi mi jedan ključ za ključ za Opel Corsu 2001. 1.2 55kw (full osim kože al samo su dvoja vrata)

Eh sad ako je corsa u dobrom stanju (naravno to bih podrobno provjerio) dal je pametno zamjenit...nekako sam spreman proždrijet taj nedostatak "dvoja vrata".
 
Član
Corsa 1.2 ima 4 klipa , 3 klipa ima samo 1.0.
A ja ni u ludilu ne bi mjenjao Punta za Corsu , jedino ako ti je Punto ubijen od života , pa da se riješiš krša.
Jer Corsa em je starija ,em ima troja vrata a bogami nit je ljepša nit bolja , u suštini ista klasa samo Opel stariji i nepraktičniji , ne vidim ništa što bi moglo presuditi u njenu korist.
 
Član
Jel u pitanju Corsa C ..ako je ta..drug ima istu samo 1.0 motor..i fkt ima vec 2 god..,extra ga sluzi ,nikakvih problema nema..aa i meni izgleda ljepse od Punta
 
djordjep je napisao(la):
Corsa 1.2 ima 4 klipa , 3 klipa ima samo 1.0.
A ja ni u ludilu ne bi mjenjao Punta za Corsu , jedino ako ti je Punto ubijen od života , pa da se riješiš krša.
Jer Corsa em je starija ,em ima troja vrata a bogami nit je ljepša nit bolja , u suštini ista klasa samo Opel stariji i nepraktičniji , ne vidim ništa što bi moglo presuditi u njenu korist.

Ma punto je bombona zasad (nikakvog kvara, doduše tek sam s njim prešao nešto preko 3000km), al čitam po jednom srbijanskom fiat forumu kakvih sve kvarova ima punto (malo me zabrinulo heheh), mada Srbi i pored tog dižu u nebesa puntaća. To je njihovo maltene nacionalno auto postalo (mislim fiat)

Malo ste me ohrabrili heheh
 
Ostavi Punta, em i da ti ode sta, dijelovi su dostupni i nisu skupi nikako. Corsa C je skroz neudobna naspram njega, a i potrosnjom su tu negdje. Na tvom mjestu ne bih mijenjao ;)
 
Početnik
technoGeek je napisao(la):
Ostavi Punta, em i da ti ode sta, dijelovi su dostupni i nisu skupi nikako. Corsa C je skroz neudobna naspram njega, a i potrosnjom su tu negdje. Na tvom mjestu ne bih mijenjao ;)

Kolega msm da se radi o corsi b ;)
Mada i ja msm da nebi trebao mijenjati zahvalni su ti puntaci ;)
 
Član
ja sam imao punta 2000 god. i presao sam s njim preko 30 000, dobro me slusao i bio sam zadovoljan, sad imam megana koji ima puno jaci motor i vise opreme i sve, al djaba meni punto drag bio, jednostavno mi je odgovarao, isto bio 1.2, nije puno trosio, jeftin za odrzavat, ima prostora fino i naprijed i nazad itd. rodjak mi je imao corsu C u isto vrijeme kad i ja punta, meni se licno nije nesto svidjela, nekako je mi je sve knap u njoj, ima manje prostora i nizi je krov tj. nebo, punto je puno prostraniji po tom pitanju i meni je bio puno udobniji u voznji. al ovo ti je moje subjektivno misljenje, nekom mozda i nije tako.
 
Član
Imam corsu c u porodici, 2002 g. 1.2 16 v tiptronic :D Auto je ko bombona, dosad jedini kvar letva volana koja im je inace mana do redizajna .
 
Top