Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
hvala svima na prelijepim komentarima sad cu biti jedno vrijeme odsutan poceo sam radove na fiatu ovo sto sam planirao jos da mi je naci abarth karambolke bio bih prezadovoljan ako neko ima info li da proda da mi javi hvala jos jednom
 
Član
svaka cast care,extra ti je punto. Sad kad sam gledao slike montaze prstenova skuzio sam od kojeg auta su mi sociva koja sam ubacio u svog golfa. Sad znaci ako naletim na ove prstenove znam da pasu.;);)
Extra auto bogami,neka je sa srecom,a sto se slika tice,, svaka ti drugu vuce,predobre,puno srece
 
Član
ArminM je napisao(la):
svaka cast care,extra ti je punto. Sad kad sam gledao slike montaze prstenova skuzio sam od kojeg auta su mi sociva koja sam ubacio u svog golfa. Sad znaci ako naletim na ove prstenove znam da pasu.;);)
Extra auto bogami,neka je sa srecom,a sto se slika tice,, svaka ti drugu vuce,predobre,puno srece

trudim se pasha ima jos dosta na njemu da se radi ali samo lagano bit ce to black & white do kraja eheheh drago mi je sto si skontao od kojeg su ata sociva i da ova ce ti odgovarati 100% hvala i za lijep comment na slike volim fotografiu ali ne koliko volim auto ahahah
 
Član
Evo radilo se dnas pa malo napredujemo naime danas je doslo da zatamnjivanja stopki koristen je crni providni sprej mogu vam reci da su rezultati bezprijekorni ja sam prezadovoljan
Evo par slicica da pogledate pa slobodno commentarisite jos se ceka na slobodno mjesto za obradu krova hhh
5e08125f05a7503b271cfb311dad274b.jpg

685db2cc989c18fba1711a8a2e1a78db.jpg

I jedna nocna
6990d552bf023cc166a6bda288b055eb.jpg

izvinite zbog kvalitete slika sutra digitalac i postavim kou hd eheheh
 
Član
prelijep puntic ..
svaka cast ;);)

jedino sto sam zapazio ovaj chrome okvir tablice :icon_confused: mozda bi bilo ljepse da je zalijepis, ili bar crni :cool:
 
Član
kavaz je napisao(la):
prelijep puntic ..
svaka cast ;);)

jedino sto sam zapazio ovaj chrome okvir tablice :icon_confused: mozda bi bilo ljepse da je zalijepis, ili bar crni :cool:

hehe polako kad se sve zavrsi nije mi prioritet hvala na commentu i na prijedlogu
 
Član
eky_123 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
prelijep puntic ..
svaka cast ;);)

jedino sto sam zapazio ovaj chrome okvir tablice :icon_confused: mozda bi bilo ljepse da je zalijepis, ili bar crni :cool:

hehe polako kad se sve zavrsi nije mi prioritet hvala na commentu i na prijedlogu
pa naravno, nije zurba :D
nema na cemu ;)
 
Član
bit ce to extra kad zavrsis sve planirano,i ovo tamnjenje stopova je sjelo ko budali samar,svaka cast;)
 
Član
sve u svemu lijep punto, samo felge druze me ubadaju u oci ...prosurfaj malo abart si imao felge nisu lose al prevelike jel dA? sretno u daljnjim radovima
 
Član
audi_s2 je napisao(la):
sve u svemu lijep punto, samo felge druze me ubadaju u oci ...prosurfaj malo abart si imao felge nisu lose al prevelike jel dA? sretno u daljnjim radovima

hvala na comentaru ali nemoj mi felgice dirati eheheheh abarth felge su jos tu ako ko hoce kupiti bujrum na moje auto vise ne idu samo ja znam kako je voziti ovako malo auto na onolikim felgama bubrezi da otpadnu brate eheh ove su mi taman a i volim old scool ehehe

Evo par novih slika bio sa jaranom na voznji dosadno nam bilo i napravio koju heheh Sutra stavljam bjeli angel eyes i onda izduv i krov a gewinde kad stigne nije do mene heheh (Uzivajte)
d1cd09fb844d40318c9e1ef44e3df98e.jpg

ba54b38e959937b51cde32b49f41ca7f.jpg

0970448371c3161fda4f10d87265270a.jpg

834ea05145d1d73c7b669536cf25640d.jpg
 
Član
Mocne ti ofe fotke pravo dobro su i stopovi ispali :icon_smile:

Sta mislis da skines ove oznake barem ovu fabricku fiat ak ne i ovu punto, ja mislim da su one samo zalijepljene moram i ja probat kod sebe skinut gotivnije izgleda:icon_smile: ostavis samo ovu naljepnicu hgt i abarth logo :cool:
Okvir tablice mos ofarbat da ne kupujes drugi ne bi trebala spadat boja s njih ;)

Sretno u nastavku :cool::cool:
 
Top