Punto 2 . Lampica sijalice ?

Punto 2 . Lampica sijalice ?

Član
Upalili mi se lampica sijalice , nije mi radila sijalica na zadnjoj štopki , promjenio sam ali se zuta lampica na inst tabli nije ugaslia :S Pokušao sam skinuti klemu + , Na 5 minuta i opet isto , ima neko nekakvo rješenje ? Poz :icon_cry:
 
Dzoni3 je napisao(la):
Upalili mi se lampica sijalice , nije mi radila sijalica na zadnjoj štopki , promjenio sam ali se zuta lampica na inst tabli nije ugaslia :S Pokušao sam skinuti klemu + , Na 5 minuta i opet isto , ima neko nekakvo rješenje ? Poz :icon_cry:

Ništa strašno, rijetki su oni kod kojih ne svjetli ta lampica. Stvar je u tome da zamjenska sijalica nema potpuno istu snagu i karakteristike kao ona predhodna pa to svijetli.
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
Dzoni3 je napisao(la):
Upalili mi se lampica sijalice , nije mi radila sijalica na zadnjoj štopki , promjenio sam ali se zuta lampica na inst tabli nije ugaslia :S Pokušao sam skinuti klemu + , Na 5 minuta i opet isto , ima neko nekakvo rješenje ? Poz :icon_cry:

Ništa strašno, rijetki su oni kod kojih ne svjetli ta lampica. Stvar je u tome da zamjenska sijalica nema potpuno istu snagu i karakteristike kao ona predhodna pa to svijetli.

;( Nabavio sam orginalni sijalicu , strašno me nervira to sto svijetli a tabli .
 
Član
Ocisti malo kontakte kod sijalice i oprobaj sva svjetla pre kontrolisi sve sijalice da su odg napona (tu su zmigavci prednje pozicije zdnje pozicije i opcenito svjetla i svjetla od tablice;)
Isto tako svjetli ako imas led diode naprijed;) Kakve i kojeg napona du imas u uputstvu sto dođe uz auto-.
 
Top