Pukla opruga potreban savjet

Pukla opruga potreban savjet

Član
Ljudi,
Pukla mi je prednja opruga, treba mi savjet gdje da kupim druge jer moram u paru zbog istrošenosti, a sad me brine hoce li biti previse odignut?
Na njemu su bile fabricke nije bio spusten.
U pitanju je Golf 4 tdi.
Hvala unaprijed.
 
Član
pa bar ti je lahko na golfa zamijeniti opruge staviti fabricke sta je tu mudro slovo imas ih i na trafici kupiti bice ti isto kako je i bilo
 
Član
pa bar ti je lahko na golfa zamijeniti opruge staviti fabricke sta je tu mudro slovo imas ih i na trafici kupiti bice ti isto kako je i bilo
Ma malo me majstor prepao kaze ovo po autodijelovima nisu original mozda bude previse odignut..
A ne kupuju mi se polovne jer mogu i one popucati za mjesec ...
 
Ma malo me majstor prepao kaze ovo po autodijelovima nisu original mozda bude previse odignut..
A ne kupuju mi se polovne jer mogu i one popucati za mjesec ...
samo kada budeš kupovao (polovne) pregledaj da nije slučajno gdje napukla, ako nije slobodno uzmi i stavi, nekoliko sam puta radio tako na različitim autima držala je dok je auto bilo kod mene ;)
 
Član
ima dosta vrsta opruga da znas,gledaj da od tdi-a uzmes, i gledaj da sa sto mladjeg golfa skines, navodno ova zadnja serija golfova ima dosta dosta kvalitetnije dijelove u odnosu na ove 2000 godiste
 
Top