ps challenge-komentari

ps challenge-komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neka i ovog da se ima sta pisat
i dobro bi bilo da ovoaj koristimo stalno nego onako svaki ps da pravimo novu temu:D

i ko je poceo sa radom

ev ja ga spustio i malo nesta brusham:icon_biggrin:
 
ja instaliro cs3 joj nemogu maket prozor kak treba dok se slika ucita treba pola sata a tek kako ce bit s onim ps fajlovima kad jpg steka. ak uspijem sad instalirat onaj stari svoj ps valjda i stignem uradit ovaj ford

a onda idemo:123:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
ja instaliro cs3 joj nemogu maket prozor kak treba dok se slika ucita treba pola sata a tek kako ce bit s onim ps fajlovima kad jpg steka. ak uspijem sad instalirat onaj stari svoj ps valjda i stignem uradit ovaj ford

a onda idemo:123:

hoće to u ps :D
umene ps radi brzo, 2gb ddr2 rama 250gb sata2 disk....
pokušaj namjestiti kolko rama koristi ps umene koristi oko 60% i oko 100 gb diska

ja fiestu još nisam počeo možda šta i uradim vidjeću :smajli27:
 
Trozic je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
ja instaliro cs3 joj nemogu maket prozor kak treba dok se slika ucita treba pola sata a tek kako ce bit s onim ps fajlovima kad jpg steka. ak uspijem sad instalirat onaj stari svoj ps valjda i stignem uradit ovaj ford

a onda idemo:123:

hoće to u ps :D
umene ps radi brzo, 2gb ddr2 rama 250gb sata2 disk....
pokušaj namjestiti kolko rama koristi ps umene koristi oko 60% i oko 100 gb diska

ja fiestu još nisam počeo možda šta i uradim vidjeću :smajli27:
namjesteno na 58% al stopa do bola ev uspio sam instalirat i ps 7 sad imam oba al kaze tamo preporucujemo da bar budu na razlicitim hdd a ja sve na isti cak i isti folder:lol::lol::lol::lol:
 
Član
i rade li oba :lol:
može se desiti da neradi jedan od njih ili oba se pokvare,ja jednom pošo instalirati portable a nisam izbriso onaj cs3 što sam imo i pokvario ga :lol:
 
Član
hehehe ja radim istu sliku samo prednjji dio nije zadnjni i dobro ide cijeli rad brush hehehehe
 
Murinho je napisao(la):
hehehe ja radim istu sliku samo prednjji dio nije zadnjni i dobro ide cijeli rad brush hehehehe

pa sto ne radis ovu zadanu:icon_mad::icon_mad: ajd ba radi ovo mani se budalastina da vidimo te radove sto vas bude vise bit ce bolje iako mislim da ce ovaj put tomica pobjedit a ovaj put necu bit ni drugo ko sto sam do sad drzo reputaciju sad me nema ni na mapi :123:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
hehehe ja radim istu sliku samo prednjji dio nije zadnjni i dobro ide cijeli rad brush hehehehe

pa sto ne radis ovu zadanu:icon_mad::icon_mad: ajd ba radi ovo mani se budalastina da vidimo te radove sto vas bude vise bit ce bolje iako mislim da ce ovaj put tomica pobjedit a ovaj put necu bit ni drugo ko sto sam do sad drzo reputaciju sad me nema ni na mapi :123:

pa radim ja i ovaj nego projekt od prije al sacekace malo dok ovaj zavrsim u toku su radovi auto spusten i poceo zadnjnu karambolku brusati polako ima cjeli dan
 

Ryu

Član
kakav je napredak ?
ja sam evo sfuserio,hocu rec zavrsio ;) samo ne znam koju boju da stavim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top