Prve fotografije prototipa Golfa VII

Prve fotografije prototipa Golfa VII

Član
Fotografisan u SAD-u

Na internetu je objavljeno devet fotografija dva prototipa kompanije Volkswagen. Radi se o golfu GTI sa troja i petera vrata. Oba automobila su garažu napustila zajedno. Oba su i niža i duža u odnosu na aktuelnu, šestu generaciju Golfa. "Sedmica" će definitivno ponuditi više mjesta u unutrašnjosti. Varijanta sa troja vrata Golfa VII ima velike GTI točkove i GTI izduvni sistem.
Nakon dvije godine izvještavanja o muli, napokon su svjetlo dana ugledale i fotografije cijelog prototipa.

Automobili su fotografisani u SAD-u. Fotografi su imali sreće, jer je varijanta sa peterim vratima ubrzo vraćena u garažu. Ovo je prvi put da Volkswagen koristi crno-bijelu kamuflažu u kombinaciji sa dodatnom crnom kamuflažom na prednjem i stražnjem dijelu automobila.

Nova generacija Golfa je niža i duža u odnosu na aktuelnu. Golf 7 će biti predstavljen vjerovatno krajem 2012. ili početkom 2013. godine.
SLIKE NA http://www.sarajevo-x.com/auto/clanak/110820050#2
 
Član
Za sedmu generaciju moglo je i bolje sta 6 mi ruznija od petice valjda ne bude i sad tako :D
 
Član
ovo je bolje ne gledat, dok se ne pojavi na cesti suvisno je ista govorit

jbt dok ja budem kreditno sposoban izaci ce golf XII ako nastave ovom tenzijom:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
GetImage.aspx

golf7f.jpg
 
Član
Svidja mi seovaj sprijeda na zadnjos slici ak bude ovakav cool je :icon_smile:

Imal od pozadi slika :icon_question:
 
Top