Prva ugradnja enterijera !

Prva ugradnja enterijera !

Pozdrav raja evo nesto sto sam poceo da radim u pitanju je Fiat Uno koji ima cijenu kao uspomena jer se ne isplati ovo raditi na ovako jeftinim autima al posto je u pitanju nesto vise od samog auta poceo sam da ga radim stim da nisam uspio uslikati kako je to bilo prije a kako je sad ispalo pogledajte.Ovako su ispali prednji nasloni i sjedista.

2zzrcw5.jpg

2v2b4gw.jpg

25hg2vd.jpg
 
Franki je napisao(la):
Ne kontam temu :icon_confused:
Uradio si presvlake i?

Uradio sam presvlake kao prvu ugradnju mislim fabricku ne na postojece presvlake, presvlake koje se rade u vise slucajeva a postavio sam na forum da vidite kako su ispale.
 
zasto nisi i prednja na fazon zadnjih,jer ti ona bijela ivicna linija bjezi malo lijevo malo desno (vijuga),bolje bi izgledalo,sigurno ;)
 
tvrdoglavi je napisao(la):
zasto nisi i prednja na fazon zadnjih,jer ti ona bijela ivicna linija bjezi malo lijevo malo desno (vijuga),bolje bi izgledalo,sigurno ;)

Pozdrav posto je moje auto u pitanju malo sam eksperimentiso na prednjim naslonima slazem se da bi bolje,kada radim nekom drugom ovaj keder bez ne ubacujem jer je to davno izbaceno medzutim na njegovim presvlakama je bio keder pa sam pokuso i ja napraviti keder bez boje medzutim dosta je bio mehak pa je ispalo onako vijugavo ali nema veze jer je u pitanju moje auto kada ih budem skidao nekad ponovo mogu prepraviti da budu bez kedera hvala na komentarima.:cool::cool:
 
Top