Prostirke/Patosnice

Prostirke/Patosnice

Zna li neko gdje u Sarajevu mogu odnijeti svoje patosnice da mi naprave iste prema njima, jer su se moje pohabale, a originalne su mi preskupe...
 
sve preporuke za maja...momci su super fkt, ja sam neke i narucivao patosnice beton su...a cijene su realno povoljne...meni su pravili po mjeri na ilidzi zaboravio sam kako se zove kod pumpe proming raspale se patosnice za par mjeseci....
 
Član
ja sam pravio u plavom oku, prijatelj je radio u zond-u na ilidzi i te iz oka ja koristim vec 3 godine kao ljetnu varijantu i prezadovoljan sam, ove iz zonda nisam siguran koliko su kod prijatelja izdrzale ali znam da je nedavno narucio jedne da malo promjeni
 
Član
ja juce isao pravio u plavom oku :D ponio ove svoje stare covjek sve iscrto,izmjerio materijall vrhh ne moze se guzvati,krut ispod ima guma ma za 10, i na kraju obsijo da izgleda ko fabrika,sve to me izaslo 31km u plavom oku tamo na dobrinji,znaci obiso sam sve radnje gdje imaju sve je smece,tanko i nakon par mjeseci zguzva se,odi tamo neces se pokajati ;)
 
ja juce isao pravio u plavom oku :D ponio ove svoje stare covjek sve iscrto,izmjerio materijall vrhh ne moze se guzvati,krut ispod ima guma ma za 10, i na kraju obsijo da izgleda ko fabrika,sve to me izaslo 31km u plavom oku tamo na dobrinji,znaci obiso sam sve radnje gdje imaju sve je smece,tanko i nakon par mjeseci zguzva se,odi tamo neces se pokajati ;)
idem onda i ja, hvala, a mozes i baciti koju sliku da vidimo...
 
Član
nije problem bice slika,sto jes jess nemaju full crni tepih,ali ja sam nasao nesto kao sivkasto-crno,i bas sam to trazio jer se nikad ne vidi da je prljavo,ti odi dole pa vidi imaju citavu rolnu..
 
Član
Imas plavo oko na Dobrinji, 10km otprilike izadju sve 4 da se urade, samo ih moras zamoliti da ti obrade jer su gumirane pa izbjegavaju radi iglede ;)
 
Član
Na dobrinji gdje je firma Thule krovni nosaci i koferi,

ovako na istoj strani kao i Turk Oil ides iz smjera kruznog prema Terex pumpi, gore se okreces polukruzno i vracas se prema pumpi Turk Oil, dodje ti na cesti sa desne strane ;)
 
Član
ja sam radio u firmi Jurin Design u Kreševu, nije ti daleko provozati se, ljudi su jako nagodni, meni su uradili sve po mjerama u milimetar, imaju oko 15 različitih materijala, kod mene već dvije godine i još su u odličnom stanju, možeš tražiti da ti podeblja onaj dio na vozačevoj patosnici gdje pete progule...
evo ti link http://jurindesign.com/
 
Legend
da ne otvaram bez veze novu temu

Firma - M gratex auto presvlake ujedno i auto tepisone rade , to sam slucajno naletio pretrazivajuci sebi po internetu....

evo slike na linku ispod , koliko sam skuzio rade i sivanje natpisa , logotipa na tepihe , zna li neko sa foruma slucajno jeli to to , .... ako jeste da ih nazovem i vidim mogu li im poslati npr corel pripremu da odrade sta hocu na tepih

link

http://www.autopresvlake.ba/autotepisoni.html
 
Top