Projekti na raznim automobilima !

Projekti na raznim automobilima !

Poštovani prijatelji i kolege znani i neznani,zelio bih pomoci clanovima ovog foruma koji rade na nekim projektima vezanim za automobile,jer volim izazove.Ako neko radi na nekom automobilu bio old tajmer ili zeli da od starog auta napravi old tajmera ili nesto slicno, bio bih voljan se ukljuciti da mu pomognem u sredzivanju unutrasnosti to jest naslona sjedista prednjih zadnjih volana i tako dalje da ne nabrajam, da ja dadnem od sebe svoj trud i rad bez ikakve naplate a on da plati materijal kojim hoce da presvuce auto i da zajedno nesto napravimo onaj koji odgovori pitanje koje postavim tacno, je pobjednik i ja mu ustupam svoj rad.

Pitanje glasi kada je i koje godine osnovan ovaj forum ?

Molim administraciju da provjeri odgovore i proglasi pobjednika.


Nadam se da sam i ja malo pridonio ovom forumu i ovoj raji.

Pozdrav svima i sretno.
 
Član
Svaka cast na ovome, rijetko se ovako nesto vidja.... znao sam ja vazda da su visocani dobri ljudi :lol:
 
soova je napisao(la):
Svaka cast na ovome, rijetko se ovako nesto vidja.... znao sam ja vazda da su visocani dobri ljudi :lol:

Nije bitno ko je odakle i koje je vjere ko, bitno je da u su ljudi posteni i casni i da se bolje upoznamo i pomognemo jedni drugima onoliko koliko se moze.Za te stvari i postoji ovo virtualno cudo to jest forum.;););)
 
Član
autoenterijer je napisao(la):
soova je napisao(la):
Svaka cast na ovome, rijetko se ovako nesto vidja.... znao sam ja vazda da su visocani dobri ljudi :lol:

Nije bitno ko je odakle i koje je vjere ko, bitno je da u su ljudi posteni i casni i da se bolje upoznamo i pomognemo jedni drugima onoliko koliko se moze.Za te stvari i postoji ovo virtualno cudo to jest forum.;););)

Rijetko misljenje kod nas, koje naravno i ja dijelim :icon_smile: ... Svaka ti cast ;)
 
Član
autoenterijer je napisao(la):
soova je napisao(la):
Svaka cast na ovome, rijetko se ovako nesto vidja.... znao sam ja vazda da su visocani dobri ljudi :lol:

Nije bitno ko je odakle i koje je vjere ko, bitno je da u su ljudi posteni i casni i da se bolje upoznamo i pomognemo jedni drugima onoliko koliko se moze.Za te stvari i postoji ovo virtualno cudo to jest forum.;););)

K'o da si mi sredio enterijer sa ovim riječima.;)
Ako se nekad sretnemo na nekom skupu, imaš piće, mnogo pića, ručak,...:cool:
 
OggyBoy je napisao(la):
autoenterijer je napisao(la):
soova je napisao(la):
Svaka cast na ovome, rijetko se ovako nesto vidja.... znao sam ja vazda da su visocani dobri ljudi :lol:

Nije bitno ko je odakle i koje je vjere ko, bitno je da u su ljudi posteni i casni i da se bolje upoznamo i pomognemo jedni drugima onoliko koliko se moze.Za te stvari i postoji ovo virtualno cudo to jest forum.;););)

K'o da si mi sredio enterijer sa ovim riječima.;)
Ako se nekad sretnemo na nekom skupu, imaš piće, mnogo pića, ručak,...:cool:

Nadam se da ce biti negdje nekih skupova pa da cemo se vidjeti i upoznati sto bi jako volio ako te nekad put nanese prema Srajevu kroz Visoko nazovi pa da se vidimo na kafi i upoznamo ili bilo koga drugog sa ovog foruma.
 
svaka cast na ovome,nisam siguran,al mislim da si odradio sjedista i volan na jednom peugeot 406 coupe V6 iz Jajca,bordo crvena boja
odlicno uradeno klasa;)
 
Top