Project golf mk2 by d@llygti

Project golf mk2 by d@llygti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala kolege.
Vec sam stavio bio slike od ICE opreme koja je nabavljena davno ... medjutim nedostajali su sistemi, osigurac, instalacija i jos po nesto.

Sistemi su kupljeni skoro u firmi SoundCarSystem , takodje GZ ...

Naprijed odvojeni sistemi GZTC 16MK, a nazad trosistemski zvucnici GZTF 20T

P1011268.jpg


Pa sam onda svojerucno napravio panele koji ce se uklapati stilu auta , a
da ne narusim ukupan dojam enterijera ...
To izgleda ovako...

P1011310.jpg


Sistemci nazad su postavljenji na jednu "dasku" koja je presvucena kožom i
dizajnirao sam je tako da ne sakrije ono sto se nalazi u gepeku.
A u gepeku se nalaze GZHW 12" subovi u kompresiji , zatim dva ampa 2350X i 4150X u duplom podu , preko kojih je poklopac sa staklom da se vide ta dva ampa jer predivno izgledaju jer su hromirani.Steta bi ih bilo "sakriti".
Sve je presvučeno crnom kožom. Ovaj projekat ICE nikad ne bi bio uradjen da me nisu prijatelji natjerali. Hvala im :cool: . Za ovo mi je bio potreban jedan regal i tri cijele noci sam radio sve ukljucujuci i presvlacenje cijelog gepeka u kožu ;)

evo slika :

P1011311.jpg



Ta cijela skalamerija je na prvom mjerenju dala 134.1 db , a kasnije u zvanicnom takmicenju 133.7 db sto je bilo dovoljno za 3.mjesto u street B klasi db Drag takmicenja. :cool:

evo dokazi ... crno na bijelo :lol::lol: ... hvala Ara za sliku ;)

267892_10150722718130714_889300713_20020954_3548407_n.jpg
 
Član
Svaka cast bruda uvjek sam ti govorio da imas brate mocnog golfa nema sta............ali ovo brate u gepeku je vrh,odlicno...:cool: :cool: :cool:
 
Haaaj jesam nahranio dušu :cool: s ovom temom :icon_biggrin: Svaka cast za projekat, dok nisam vidio ovaj projekat predstavljen na ovom forumu mislio sam da je original bio takav, sad se jos vidim ovim radovima. Nikad ne bih pomislio da je bio crven i toliko obican auto.

AUTO je SILA NEBESKA :cool:
 
Član
citao sam na cranshaftu i pratio redovno sva desavanja, najvise me dojmilo ono oko farova, tj rallye look-a, majstorski si prekrojio sociva, fkt znam koliko samo oko toga ima zajebancije, ko je ikad probao zna o cemu pricam
pored svega toga sto sam citao na cranshaft forumu sada sam ponovo sa velikim uzivanjem sve ponovo pregledao i procitao, i fkt ti se divim
koliko samo strpljenja, koliko samo volje i svega ostalog. Vecina nikad ne bi imala volje da sjedne i ovako predstavi svoj auto, po ovom predstavljaju se moze vidjeti kakav si ti ustvari, i sto se mene tice kapa dole
pehari best german style su definitivno zasluzili mjesto na tvojim policama:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
manijace jedan :D:D:D

samo polako, sve ce doci na svoje mjesto...znam to :icon_smile:

kao sto rece liga....ostani sa rajom :cool::cool::cool:
 
Svaka bas svaka čast na uloženom trudu ,novcu i prolivenom znoju.Golf je extra urađen,bas onako kao bi svaki trebao tako raditi.Ja bih licno volio svog keca tako skroz detaljno uraditi,mada sam i ja prilicno odradio.Necu da te tušim mojom pričom samo da kažem super odrađen golf.Pozzz od ljubitelja svih golfova
 
Član
sve detaljno pregledano i ....i'm impressed ;)
svaka cast, koliko si ulozio u auto onako odokativno :icon_question:
 
Član
Aj bježi...

Kad Dalibor kači slike ispadaju jezici do poda :icon_smile:

Baš sam te poželio...

Živio ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top