prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

dobar bmw-e samo da mu je fordov motor heh sala super je!!!!!!!!!




:cool:






street reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

bucky_mb@yahoo hvala ti
i hvala aldine jarane i kad cemo pazariti one pragove meni vise ne trebaju :)
 
RE: prodat seat kupljen bmw :)

Neka je sa srecom, dobar auto, a sto se tice pitanja jeli udaran ili ne, nemj da te to puno brine, malo je BMW-ova pogotovo cabrio verzija da nisu udarani. Bitno je da on ide dobro, ne vuce u stranu itd.;)
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

olensoner je napisao(la):
Neka je sa srecom, dobar auto, a sto se tice pitanja jeli udaran ili ne, nemj da te to puno brine, malo je BMW-ova pogotovo cabrio verzija da nisu udarani. Bitno je da on ide dobro, ne vuce u stranu itd.;)

slazem se :)
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

Sta mislis da izadjes malo iz tog BMW-a :) 3-4 puta sam te danas vidio po grbavici .

Inache super auto :cool:
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

;);)dobar bmw kolega svaka cast na izboru auta...
neko je gore spomenuo da je auto udaran 10x puta(ili da mu se cini tako)
ja bih samo dodao da bmw e36 coupe pogotovo 2.5 motor rijetko.rijetko koji nije bio udaran..a ovaj i da je udaran fino je sredjen sem ti zazorra koji se daju vrlo lako rijestit..
uglavnom super auto
;)
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

DiAbLo je napisao(la):
Sta mislis da izadjes malo iz tog BMW-a :) 3-4 puta sam te danas vidio po grbavici .

Inache super auto :cool:

sta da ti kazem zaljubljen sam :):) a i jaran mi zivi kod strojorada prvi neboder tako da moram :) drugi put zovi sviraj

enesss je napisao(la):
auuu predobar je,stvarno pre pre predobar,neka bude sa srecom ;)

hvala enese

memi je napisao(la):
;);)dobar bmw kolega svaka cast na izboru auta...
neko je gore spomenuo da je auto udaran 10x puta(ili da mu se cini tako)
ja bih samo dodao da bmw e36 coupe pogotovo 2.5 motor rijetko.rijetko koji nije bio udaran..a ovaj i da je udaran fino je sredjen sem ti zazorra koji se daju vrlo lako rijestit..
uglavnom super auto
;)

hvala memi i nije to tako vidljivo a i moze se vrlo lako uklopiti dobar limar pola sata i to je to :)

DiAbLo je napisao(la):
Sta mislis da izadjes malo iz tog BMW-a :) 3-4 puta sam te danas vidio po grbavici .

Inache super auto :cool:

i jos kad mu cujem zvuk ma nema sanse da izadjem tesko mi se odvojiti sutra kad me vidis masi da probas ja da odmorim pa ces vidijeti o cemu ti pricam :):)
 
Top