Procijena vrijednosti racunara

Procijena vrijednosti racunara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugovi imam racunar koji bih prodao pa bi vas zamolio da mi pomognete u procijeni to jest da mi kazete koliko vrijedi taj racunar a komponente su sljedece

Maticna ploca: Gigybyte
Procesor: bio je P4 3.0Ghz sad je samo njegov cooler a sad je 2.0 GHz celeron
Ram: DDR1 2x 256 mb PC400
HDD: Maxtor 40 Gb
Graficka kartiva: Nvidia GF5 Fx5200 128Mb
CD pisac: LG CD-RW 52/32/52
DVD: LG 16/52
Napojna: infotech 300W
Monitor: LG 17" 710s
Printer: HP deskjet 3745 Napomena nema tonera
USB WEB cam 100Kp
Mrezna karta Asus wirelles
EKsterna antena za internet
imam 3 tasture
1 opticki mis
1 sa kulglicom ne znam mu ni imena :D

moze cijena dijelova pojedinacno i okvirno sve

hvala unaprijed ;)
 
Član
Mislim da bi mogao ići za 300 zbog monitora, mrezne i printera, al pokusaj,niko se nije obogatio ko nije pokušo,hahhaa
 
e hvala na odgorima ;)

stavio sam temu iz razloga sto nisam bas toliko upucen u to a htio bi prodat racunar prijatelj koji radi sa racunarima govori oko 130 maraka al klinac spusta meni da bi on bio dobar ovako cu gledat da nekom prodam direkt a da ne prodam nekom ko se time bavi jer tu ja najvise gubim
 
Član
Auuu drug, zeznuo sam se, u tebe je katodni monitor, nije lcd, pokusaj za 250, ako ne mogne daj ga za 200,ha ya, jer su to skoro najslabije komponente četvorke
 
zAaKy je napisao(la):
Auuu drug, zeznuo sam se, u tebe je katodni monitor, nije lcd, pokusaj za 250, ako ne mogne daj ga za 200,ha ya, jer su to skoro najslabije komponente četvorke

hvala u svakom slucaju a to si upravu za monitor ma uglavnom znao sam da vrijedi vise nego sto mi je receno od nekih ;)
 
c0d14c je napisao(la):
a da mi prodas dvd i tastaturu na pm nemoj bezobraznu cijenu :D

ne znam koju cijenu da ti napisem :icon_biggrin: stvarno nemam pojma :icon_biggrin: zato sam temu stavio da mi kazu koliko se sta krece a eto samo mi napisase koliko ukupno vrijedi

najradije bi ga se rijesio u kompletu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top