Procedura tokom i poslije saobracajke

Procedura tokom i poslije saobracajke

darko13 je napisao(la):
U osiguranju su mi rekli da im dostavim adresu policijske stanice, i podatke o udesu pa će oni službenim putem traziti zapisnik i nazovem ja policijsku stanicu u Kupresu da bi meni covjek rekao nemože preko telefona nista i najbolje da ti licno dođeš kaže ovi meni preko osiguranja nikad ne plate a to se plaća :icon_question: pola sata ubjedjivanja i kaže ako imas nekog drugog da dođe može umjesto tebe može i tako (pa ako ima neko iz kupresa neka se javi na pm da preuzme to umjesto mene)... Ima li u ovoj državi zakona uopšte ili ga svako tumači kako mu se hoće :icon_mad:

Ma pusti policiju daj osiguranju sledeće podatke:
mjesto i datum nezgode i svoje podatke (ime vlasnika vozila,ime vozača reg. broj vozila), i ako imaš od drugog učesnika a ako ne to je dovoljno. Svom osiguranju reci koja je policijska stanica vršila uviđaj i oni će poslati dopis. Policija na taj dopis mora odgovoriti i poslaće zapisnik i račun koji treba platiti (30 KM bez slika, 50KM ako je zapisnik sa slikama). Takva je praksa u svim osiguranjima i svim policijskim stanicama.
P.S. koje je tvoje osiguranje, možda namjerno neće da ti učine uslugu, jer nemaju nikakve koristi od toga a mrsko im pisati dopis. Ne znam što im ti moraš dati adresu lakše je njima da pronađu adresu Policijske Stanice ako im daš naziv Policijske stanice koja je vršila uviđaj?
 
Član
ma to cu sutra i uraditi pa sta bude boli me briga vise naparvicu sebi troskova vise nego sto imam stete kako je krenulo...
 
Top