Problemcic

Problemcic

Član
Auto audi 90 2.0 85 kw...posjeduje plin i osjeti se malo miris plina mada nisam siguran jer se ne osjeti sa vana,moguce da je i filter kabine prljav pa pusta neprijatan miris,kako god glavla boli od mirisa....
Autu varira ler gas,pada sa 1.1k na 400 obrtaja upale se lampice kao da se ugasio pa se opet podigne i tako konstantno...Nekada radi normalno..Da li je u pitanju motoric ler gasa ili senzor temperature?
Svaki savjet dobrodosao pogotovo ovo sa plinom,nikad nisam imao iskustvo sa plinom...Malo losije pali takodje ali ide na plin bez problema i bez gubljenja snage.Hvala na odgovorima unaprijed... :D
 
Član
O kojem se motoru radi, da li je k-jetronic ili je elektricni anjspric? i da li radi na plinu i benzinu tako da varira ler gas?
 
Član
Nemam pojma,znam da ima k glavu.Na benzin ne radi skoro pa nikako jebe ga pumpa kako sam skonto...Uglavnom cistio sam malo taj motoric i sad bolje radi tako da sam uvjeren da je do njega kvar,kad zamijenim javim
 
Član
Pogledajte gumu sto ide sa anjsprica na leptir gasa, to ej kod k-jetronika mana, pukne i vuce falsh zrak i isto tako tamo gdje se plin nalazi na usisnoj grani, pogledajte da tamo ne vuce gdje zrak... moze lako do toga biti...
 
Top