Problem sa sjedištem

Problem sa sjedištem

Član
Pozz raja,
Da li je neko imao problem sa sjedištem da kada odvoji kvačilo ili naglo ubrza sjedište kao da ima lufta na šinama i malo se pomjera gore dole nije puno ali je primjetno i iritantno.
Da li se to može popravit ili mi je tražit novo sjedalo.
 
Član
pogledaj ispod sjedista jesil svi sarafi dotegnuti, daleko od toga da ces morat sjediste mijenjat ;)
 
Koje je auto ti u pitanju:icon_question: al imas ispod sjedala sine u kojem bude sjedalo pogledaj imal kao plastika na tim tvojim zeljeznim nosacima sto se micu kroz sinu ja sam imo problem sa dvicom golfom gdje mi je falila jedna ta plastika i sjedalo se pomjeralo.
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
pogledaj ispod sjedista jesil svi sarafi dotegnuti, daleko od toga da ces morat sjediste mijenjat ;)

Gledao sam i skidao sam sjedište glavni šarafi što idu u karoseriju auta su zategnuti do max. al je problem izgleda na sjedištu samom na donjem dijelu gdje su vodilice. Negdje mi ima malo lufta a bojim se da dalje rasklapam jer mogu zajebat nešto pa šta onda.

Elmedin989 je napisao(la):
Koje je auto ti u pitanju:icon_question: al imas ispod sjedala sine u kojem bude sjedalo pogledaj imal kao plastika na tim tvojim zeljeznim nosacima sto se micu kroz sinu ja sam imo problem sa dvicom golfom gdje mi je falila jedna ta plastika i sjedalo se pomjeralo.

Volvo s60 i nema nikakve plastike sve je metalno.
 
Član
ja ti kazem da ima negdje lufta, ako se tebi desilo da si primijetio da se mrda onda nebi trebalo da nesto fali jer ko bi ukro neki komad ispod tvog sjedita. Da je sta puklo nebi se ono tako malo mrdalo
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ja ti kazem da ima negdje lufta, ako se tebi desilo da si primijetio da se mrda onda nebi trebalo da nesto fali jer ko bi ukro neki komad ispod tvog sjedita. Da je sta puklo nebi se ono tako malo mrdalo

Ništa nije puklo to sam detaljno pregledao, samo me interesuje da li se to može napraviti i gdje bi to mogao završiti. Da li lokalni servisi to mogu uraditi ili neko drugi.
 
Član
moze i servis al vala nece ni tebi bit nista ako sam pokusas. Neces nista pokvarit samo ne diraj one dole zice od airbaga i grijaca sjedista ako ima grijace...
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
moze i servis al vala nece ni tebi bit nista ako sam pokusas. Neces nista pokvarit samo ne diraj one dole zice od airbaga i grijaca sjedista ako ima grijace...

pa vidjet ću još jednom da li se može dotegnuti koji šaraf ako ne idem u servis, a ima grijače sjedišta.
 
Član
drmni ga rukom vidi sta je jbg dole po sinama ne moze imat tek tako lufta il ti fali neki dio il je negdje saraf popustio......sto ti kaze raja nemoj iskopcavat airbag i one grijace il ako bas moras skini kleme sa akomulatora pa tek onda iskopcaj...kad zavrsis pokopcaj vrati kleme i to je to....
 
Top