Problem sa HTC XL Sensation

Problem sa HTC XL Sensation

Član
Pozdrav ljudi, prije 3 mjeseca kupim navedeni telefon (polovan naravno) sve perfektno radilo, nikad stopalo, nekad posle instaliram sebi temu Next Laucher 3D (provjereno od komsije, momak koristi preko godinu i sve uredno) meni se pojavi problem da dok pisem npr na fc ugasi mi se, ponovo upalim sve OK, kad nakon par paljenja gasenja desilo mi se to da "nestane" tastatura, ne postoji opcija da je KAO minimiziram, znaci nije to, nit je ima u porukama kad otvorim niti u nekoj drugoj aplikaciji i moram uraditi reset na telefonu da bi se vratila.
Kontao sam da nije do teme pa je vise ne koristim i opet mi se desi isti problem i prilikom gasenja/paljenja telefona prikaze mi da imam nesto malo baterije cca 8%, 5% (zavisno kako kad), izvadim bateriju i ponovo upalim i prikaze pravo stanje baterije prije tog gasenja.
Pitao par ljudi koji koriste isti telefon nikad nisu imali slican problem, POMAGAJTE :(
 
Član
Uradim drug hard reset i nakon par dana isti problem sa gasenjem tj gubljenjem tipkovnice, moram odnijeti do mojstora jer ovako sa ljudima kad pricam niko nije imao ovakav problem, hvala na odgovoru :)
 
Član
Odes na xda developers forum i naci ces rjesenje,a i youtube je pun tutoriala,samo ukucaj sta te zanima
 
Član
i ja imam slican prroblem na samsung galaxy mini.. kad pisem poruku nebitno gdje fb viber il vacap, iazbaci mi tastaturu i ja tipkam al ne ubacuje nikakva slova u text nista znaci. eto mevlin ako uspijes ssta rijest javi da i ja pokusam. u mene dosje sve u normalu samo nakon par ulazaka i izlazaka iz aplikacije
 
Član
i ja imam slican prroblem na samsung galaxy mini.. kad pisem poruku nebitno gdje fb viber il vacap, iazbaci mi tastaturu i ja tipkam al ne ubacuje nikakva slova u text nista znaci. eto mevlin ako uspijes ssta rijest javi da i ja pokusam. u mene dosje sve u normalu samo nakon par ulazaka i izlazaka iz aplikacije
Ako sta saznam javim ti, vidjet cu da ovih dana odem do nekog mobitelshopa da vidim njihovu reakciju, sto je najgore on ce meni uraditi reset, kard reset ili factory (nebitno) naplatiti i kazati eto popravio sam, a to sam vec sve radio i opet mi se nakon nekog perioda to desi, ja sam kontao da je do teme evo par dana koristim obicnu i opet mi se gasi, ma kraju ce niz stepenice zavrsiti :mad:
 
Top