Problem s unutrasnjim osvijetljenjem u Audiu A6

Problem s unutrasnjim osvijetljenjem u Audiu A6

Član
Imam problem s unutrasnjim osvijetljenjem kod Audia A6 99. god. svijetla se stalno pale i gase i na instrument tabli mi pokazuje da su vrata otvorena, ja koliko sam mogao primjetiti izgleda da je problem negdje ispod sjedista, ako neko zna kako ovo rijesiti bio bih jako zahvalan
 
Član
isti problem na istom autu, ali meni pokaziva da su zadnja lijeva vrata otvorena, i ono svijetlo iznad glave mi je non stop upaljeno, ugasim ga jedino na onu tipku gore
 
Član
Otisao prekidac u bravi na vratima i zato pokazuje da su stalno otvorena vrata. On se nalazi ako se ne varam u samom mehanizmu brave koji zatvara vrata, taj prekidac kad zamijenis rijesit ce taj problem sa svijetlom i lampicom da su vrata otvorena...
 
Član
Onda bi njemu u svim vratima otišao, a meni se vidi ispod lijevih zadnjih vrata kako svijetli ona crvena lampica, kao da su otvorena, a ona zatvorena i ona lampica iznad glave s ena gasi nikada.
Znači ako to zamjenem biće udure.
 
Član
Nije kod mene stalno da gori, ako mirno sjedim u sjedistu onda prestane ali dok se malo pomjeris sve isto, zbog toga kazem da bi moglo biti ispod sjedistu
 
Član
Zasto bi na svim vratima otislo? Kad se vozaceva vrata 90% vise koriste od ostalih. Sjediste nema veze s tim, prekidac ti se nalazi u mehanickom dijelu brave (bar je kod VW tako) i on najcesce ode i zato se ne gasi svijetlo i ostane upaljena lamp. da su vrata otvorena. Gledao na masi golf 4 gdje je to otislo i zamjena i onda bude sve ok... Opet vidi gdje se kod tebe na audi-u nalazi ali ispod sica nije :)
 
Član
Nisam nikad mijenjao na audi-u pa ti ne mogu reci... Skines tapacirugn i skines mehanizam za zatvaranje vrata i na njemu bi trebao biti mikroprekidac koji sluzi tome, jesam radio to na mercedesu A klasi 2004 godina na gepeku, jer mu je stojalo stalno da je gepek otvoren i svijetlilo svijetlo u gepeku stalno i zamijenio ga i evo godinu i po radi i nema problema vise s tim prekidacem...
 
Top