PROBLEM KOD 307 pežoa

PROBLEM KOD 307 pežoa

Član
Ljudi imam problem sa paljenjem jednostavno neće da upali 2002 je godina HDI 2.0 105 KS , samo vergla ako tko šta zna o ovom slučaju neka javi, samo ga ugasio i kasnije da upalim desilo se to, mehaničar tvrdio da je pumpa pa neki kompjuter uglavnom sve to poplaćao 370 KM radio 2 dana i opet isti slučaj ŠTA KAKO I GDJE pomoć potrebna što prije hvala unaprijed pozdrav
 
Član
Pogledaj desno od motora ima ko crveni prekidac , guma preko ima veliki ne mozes ga promasit , sluzi u slucaju udesa iskoci i prekine gorivo i tako to, meni se znalo desit na 406 HDi iskocio osigurac , probaj to provjeri

http://us1.webpublications.com.au/static/images/articles/i27/2766_18lo.jpg

kod desnog amortizera pogledaj na slici
 
Član
vidi senzor polozaja bregaste i radilice i ako ti je ispadao kljuc posle zadnjeg paljenja moze biti i on.
 
Pa zasto su ljdi napravili dijagnostiku pusti ta nagadjanja ovo je ili ono samo ti uzimaju pare. Nema ti drugog resenja jer je to sve elektronika prosla su vremena cekica i srafcigera.
 
Član
Hvala ali ako još ko šta ima neka mi javlja jer stvarno ne znam šta će biti sad je kod drugog mehaničara pa šta Bog da

Izbaci kad ga palim ono "stop" i upali se, ali se onda stop ugasilo i tako sve dok ne stane i nema ništa, a na kompjuteru ništa ne izbaci kad se skopča za poluditi
 
Član
zatvori vrata i zaključaj i ponovo otvori ..sestri mojoj je tako nešta bilo..rekli joj na tel.servis da je auto nešta skopčo kao pokušaj krađe!!
 
Druze pregledaj ti sam malo te konekcije i satave kablova nije to u pitanju nikakav veliki kvar, sitna greska koja se provlaci a nije konstantna pa ju CPU ne registruje.
 
Top