problem kočnica - pozicija ???

problem kočnica - pozicija ???

dal netko zna u čemu je problem dali masa ili neki spoj uglavnom kad stisnem kočnicu upali mi se desna pozicija dok pozadi sve svijetli kako treba ??? smjesno al mi ide na zivce volio bih rjesit

napomena pali se prednje pozicija da bude jasnije
 
Član
izvini sto ti ovako pisem u temu, al da i ja ne otvaram novu temu, i ja imam isti problem samo sto kod mene bljecnu pozicije i ugase se kad pritisnem pedalu od kocinice, znaci skoro isti problem :icon_question:
 
kod mene je koliko god da je drzim gori cim pustim nista sumnjam da masu da je losa ili negdje probija ili spoj fara instalacije nesto nije ok zato mi treba neciji savjet tko ima iskustva jer struja nije moje podrucje
 
83 pogleda 0 odgovora golemo :icon_sad:

e dami kvar tj caka ti je u tome da je loša masa zadjih štopa skini ploču vidi gdje masa ide stavi kablo i sa strane odvedi na lim i rjesena stvar moze lock danas rjeseno hvala clanu foruma liga s kojim sa se cuo privatno as u rukavu i kolegi elekticaru
 
Član
dadao_style je napisao(la):
83 pogleda 0 odgovora golemo :icon_sad:

e dami kvar tj caka ti je u tome da je loša masa zadjih štopa skini ploču vidi gdje masa ide stavi kablo i sa strane odvedi na lim i rjesena stvar moze lock danas rjeseno hvala clanu foruma liga s kojim sa se cuo privatno as u rukavu i kolegi elekticaru

hvala ti druze puno ;);)
 
Top