problem-gasi se bora tdi pd

problem-gasi se bora tdi pd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam problem sa borom tdi pd 100 ks,
s vremena na vrijeme ugasi se i onda mi treba duže vrijeme da verglam da bi upalio, poslije toga sve normalno, ako neko ima slična iskustva sa ovim problemom i ima li način da se to otkloni.
Pozdrav svima
 
RE: bora TDI

izvinjavam se
Zovem se Dženan, dolazim iz Sarajeva, 1984 godište, vozim VW Bora 1,9 TDI,
Ako nekog još nešto interesuje, rado odgovaram.
Pozdrav još jednom od najnovijeg člana
 
Član
RE: bora TDI

ma najbolje ti je druze odes na dijagnostiku... nego da se ovdje nagadja... sta bi moglo da bude... clan Zerr se bavi dijagnostikom u Sa tako da...
 
RE: bora TDI

Bio sam na dijagnostici, ne bi sad da govorim gdje, ne izbacuje nikakve greške, sve ok, kazu da ne mogu nista dok se konkretno ne desi, jbg to znači kad mi auto stane.
 
Član
RE: bora TDI

pa moro bi ostaviti autop da se maltretira dan dva dase fino vidi sta je jer za mene inace je 70% je utvrditi kvar a 30% zamijeniti dio a niko ti nezna napraviti auto ciribu ciri ba
 
RE: bora TDI

ne znam druze, jednostavno se ugasi, poslije toga trebam jedo 30 sec verglati da sastavi, poslije toga normalno ide i normalno pali, nekad je bas neprijatno.
 
Član
RE: bora TDI

Dobro dosao sad:cool: Najbolje promijeni naziv ovoj temi, a otvori novu u za to predvidjeno mjesto, vjerujem da ce ti onda vise ljudi dati savjet! Pozz!
 
RE: bora TDI

Pa ovako to ti se desava zbog pada pritiska u pumpi, najbolje je da odneses pumpu i dizne na reglazu,
u dosta slucajeva bude semering na pumpi pa dobija zrak.;)
 
RE: bora TDI

gdje to mogu odraditi, može li jedan savjet ili preporuka kome da odem? O kojoj pumpi govoris? izvini ali nisam bas nesto s ovim motorima, cisto informativno i jeli to neki opasan kvar?
 
Mislio sam na bosch pumpu ako joj padne pritisak desava se to sto si ti naveo kao kvar tj.da se ugasi pa treba dugo da upali. Znaci moras do majstora da ti skine pumpu pa na reglazu i opravak kod bosiste.
 
Onda se nismo razumjeli na samom pocetku, Ovako probaj pronaci ko ima Bosch KTS dijagnosticki uredjaj pa neka ti odradi kontrolu jer ostali uredjaji za dijagnostiku nemogu ocitati sve kvarove kao ovaj bosov. A sigurno je u pitanju neki od senzora na motoru ili cak nesto u sistemu dovoda goriva.
 
Jednom mi je bilo crijevo od dovoda goriva, i to na rezervoaru malo načeto, nije htio nikako da upali, i to bas kad sam mu radio servis, jedva ljudi nasli sta je, moze li biti do toga?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top