Problem brava Fabia

Problem brava Fabia

Član
E ovako imam problem

Prije par mjeseci u voznji mi se desavalo da cujem zvuk kao da se auto zakljucava/otkljucava, ali nisam previse obracao pazlju dok to nije postalo konstantno. Jednog jutra ja da otkljucam auto ono nece da se otvore desna vrata prednja (suvozaceva) ni s vana a ni unutra, znaci skroz se zaglavila, Kupim bravu promjenim sve u redu. Nakon 5 dana auto zakljucam na daljinski nece, rucno hoce.

Kaze majstor otisla i lijeva prednja brava (vozaceva)

Kupim i zamjenimo, ali sad novi slucaj auto samo kljuca i zakljucava vozaceva vrata, ali kada ih zakljuca opet se mogu otvoriti, znaci registruje mi samo vozaceva vrata da kljuca. Radili smo cijeli dan oko pronalaska kvara, ali ne moze ga otvoriti ni na kompjuter nece da ude, ne mozemo vidjeti ni koja je greska

Sada zna li neko u cemu je finta, znaci brave su nove evo sad i vozaceva, a suvozaceva mjenjana prije 10 dana
 
Član
Evo da javim problem ako se nekom desi nesto slicno

U pitanju je bio centralni modul koji je crkao i to majstor nije mogao ustanoviti i onda su zbog njega (centralnog modula) pregorile sve cetiri brave, i ako sam ovu jednu mijenjao kao sto sam i napisao prije mozda 20 dana, uglavnom ebena situacija izade me 500KM okruglo
 
Top