probleem kod zamjene instrument ploce

probleem kod zamjene instrument ploce

nez da li je ovdje mjesto temi jer sam novi clan pa molio bi aqdmine da je prebace ako joj nije mjesto tu,, kupio sam brzinomjer novi ,, rijec je o pasatu 3 variant kod mene je bio klasicni sa brzinomjerom i satom za vrijeme onaj s kazaljkama ali sam jeftino nasao sa obrtomjerom i digitalnim casovnikom ali kad spojim dzek sve radi i lampice i obrtomjer ali kad dam kontakt pisti mi na releu(glavni relej za zmigavce ) i pokazuje da je upaljen desni pokazivac smijera ,, vidjeo sam da u starom utoeru na satu ima ukupno 26 iglica znaci u prvom redu je 12 a u 2 14 ,, dok je kod novog 2 reda po 14 iglica da li je mozda problem tu ,, molio bi sve da mi pomognu unaprijed hvala
 
mada ne bi trebalo da bude visak ili manjak iglica na utikacu..ALI VJEROVATNO SADA IMAS NA TOM NOVOM SATU KONTAKT ZA OBRTAJE PA JE TU RAZLIKA..)
AA STO SE TICE PROBLEMA
Uzmi upali "CETVORKE" tj sva 4 zmigavca..pali ih i sa kontaktom i bez..
i vidi hocel prestat
slican slucaj se zna desiti na golfu 2..
pisti i pokazuje zmigavac..te se paljenjem cetvorki resetuje..i vrati u normalu..
pa ako nisi pokusaj ;)
 
e drug kod mene je umjesto obrtaja bila lampica koja se pri velikim obrtajima pali a pri malim isto pali sad nez pokusat cu i to sa sva 4 zmigavca pa cu vidjeti
ako nista nacu elektricara da to sredi jer mi je mnogo ljepsei ovaj nego stari :icon_smile:
 
Top